Home Zřeknutí se odpovědnosti

Zřeknutí se odpovědnosti

Zřeknutí se odpovědnosti za Apknest

Pokud požadujete další informace nebo máte jakékoli dotazy týkající se odmítnutí odpovědnosti na našich stránkách, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na adrese Apknest@gmail.com.

Zřeknutí se odpovědnosti za Apknest

Veškeré informace na tomto webu – Apknest.com – jsou publikovány v dobré víře a pouze pro obecné informační účely. Apknest neposkytuje žádné záruky ohledně úplnosti, spolehlivosti a přesnosti těchto informací. Jakákoli akce, kterou podniknete na základě informací, které najdete na tomto webu (Apknest), je výhradně na vaše vlastní riziko. Apknest nebude odpovědný za žádné ztráty a / nebo škody v souvislosti s používáním našich webových stránek.

Z našich webových stránek můžete navštívit další webové stránky pomocí hypertextových odkazů na tyto externí stránky. I když se snažíme poskytovat pouze kvalitní odkazy na užitečné a etické webové stránky, nemáme žádnou kontrolu nad obsahem a povahou těchto stránek. Tyto odkazy na jiné webové stránky neznamenají doporučení pro veškerý obsah nalezený na těchto stránkách. Vlastníci a obsah stránek se mohou změnit bez předchozího upozornění a mohou nastat dříve, než budeme mít příležitost odstranit odkaz, který se mohl pokazit.

Uvědomte si také, že při opuštění našeho webu mohou mít jiné weby odlišné zásady ochrany osobních údajů a podmínky, které jsou mimo naši kontrolu. Než se zapojíte do jakékoli činnosti nebo nahrajete jakékoli informace, nezapomeňte si přečíst zásady ochrany osobních údajů těchto webů a také jejich „podmínky služby“.

Souhlas

Používáním našich webových stránek tímto vyjadřujete souhlas s naším odmítnutím odpovědnosti a souhlasíte s jeho podmínkami.

Aktualizace

Pokud tento dokument aktualizujeme, upravíme nebo provedeme jakékoli změny, budou tyto změny prominentně zveřejněny zde.