Home Aplikace Vortex Cloud Gaming

Vortex Cloud Gaming

55
0
Vortex Cloud Gaming

Pokud existuje něco, co by se dalo obecně říci o herním koníčku, všichni víme, že to není vůbec levné. To je řečeno, od nastavení vašich souprav s dostupnými konzolami, výkonným PC a dalším herním hardwarem až po utrácení těžce vydělaných peněz za nové hry, vše by z vaší peněženky vyžadovalo velkou částku peněz.

A nakonec byste ani nevěděli, jestli vás hra a celé zážitky zajímají nebo ne. To znamená, že pokud existuje lepší způsob, jak si hráči mohou užít své oblíbené hry, aniž by museli utrácet spoustu peněz nebo se kvůli hardwarovým požadavkům ocitli relativně omezeni.

Cloudové hraní se tak v poslední době stalo docela populárním a slibným, protože nabízí vzrušující herní zážitky s malými požadavky. S připravenými cloudovými hrami můžete snadno streamovat své herní zážitky na mnoho svých zařízení a užívat si jejich hraní, stejně jako mít hru nainstalovanou na konzole nebo PC.

A v tomto konkrétním oddělení je Vortex Cloud Gaming v současné době jedním z nejslibnějších poskytovatelů služeb pro hráče Android. To je řečeno, jejich vynikající aplikace umožňuje uživatelům vychutnat si ty nejintenzivnější herní zážitky přímo na mobilních zařízeních.

 

Co to dělá?

Pro začátek, pro kohokoli z vás, kteří dosud nejsou obeznámeni s konceptem cloudových her, možná budete chtít, aby to bylo vysvětleno v našich průvodcích. To znamená, že cloudové hraní umožňuje hráčům přístup k obrovské knihovně počítačů, konzolí a mnoha dalších herních zážitků na jakémkoli z jejich zařízení podporovaných médii, které zahrnuje telefony, inteligentní televizi, notebook atd.

A místo toho, aby byla hra nainstalována a spuštěna na vašich mobilních zařízeních, cloudové herní služby budou mít vaši hru spuštěnou na vlastních serverech. To by pak streamovat obrázky a videa do vašich zařízení. Zároveň můžete ovládat dění ve hře pomocí vlastních ovladačů. Připojte se ke cloudovým herním službám a pošlete signál ovládacích prvků do online cloudů. To vám umožní ovládat a hrát hry, i když je nemáte nainstalované v systému.

Vortex Cloud Gaming je jedním z nejlepších poskytovatelů z několika dalších cloudových her pro Android, které jsou aktuálně k dispozici.

Požadavky

Vzhledem k tomu, že aplikace je pouze poskytovatelem cloudových her, není pro hráče Androidu vyžadováno, aby si své hry nainstalovali do svých mobilních zařízení. Stačí si nainstalovat Vortex Cloud Gaming na mobilní zařízení a mít připravené připojení k internetu.

Vzhledem k tomu, že je to velmi závislé na schopnosti vašeho připojení, musí hráči mít rychlost internetu minimálně 5 MB, a to jak pro stahování, tak pro nahrávání. A to jsou jen minimální požadavky, takže si pravděpodobně budete chtít více užít lepší zážitek ze streamování hry.

Úžasné funkce

Zde jsou všechny úžasné funkce, které aplikace nabízí:

Intuitivní a vzrušující způsoby hraní vašich oblíbených her
Nejprve služba Vortex Cloud Gaming umožňující hráčům Androidu mít přístup k budoucnosti herního průmyslu. Jak již bylo řečeno, nyní se můžete bavit na dálkových herních zážitcích, které jsou přístupné i zábavné.

Neváhejte a nechte si hru Vortex Cloud Gaming nainstalovat na zařízení Android, vyzvedněte si své oblíbené hry a okamžitě si užívejte zážitky. Žádné stahování, žádná instalace a není potřeba žádná obrovská herní souprava, která by vás podporovala. Zažijte a užijte si nový zajímavý způsob hraní vašich oblíbených her na konzole, PC a mobilních hrách.

Obrovská sbírka her s mnoha dostupnými možnostmi
A když už mluvíme o tom, Vortex Cloud Gaming, který uspokojí i ty nejzajímavější hráče, obsahuje také obrovskou sbírku mnoha vzrušujících her, které si můžete užít.

Neváhejte a vyberte si své hry z různých žánrů s různou hratelností, které si můžete užít na svých mobilních zařízeních, kdykoli budete mít čas. To je řečeno, můžete se také pobavit s brilantními hrami z různých platforem včetně PC, konzolí, kapesních počítačů a dalších. Získejte přístup k úžasné sbírce her, aniž byste hry museli kupovat nebo dokonce stahovat.

 

Všestranné integrované možnosti ovládání

Abychom vám pomohli s procházením různých her, jsou hráči Androidu ve hře Vortex Cloud Gaming také seznámeni s mnoha různými možnostmi ovládání, které mohou využít.

To znamená, že aplikace přichází s několika integrovanými ovládacími prvky, které jsou vhodné pro každou hru, která byla zavedena v cloudové službě. Zde si můžete užít pohodlnou herní zábavu se správnými ovládacími prvky a můžete si bez obav nakonfigurovat svá nastavení, jak si přizpůsobíte své herní zážitky.

Hrajte na mnoha mediálních zařízeních

Vortex Cloud Gaming navíc pro optimalizaci vašich plně přenosných herních zážitků i na cestách přichází s plnou podporou více multimediálních zařízení.

Patří mezi ně vaše zařízení Android, vaše inteligentní televize a počítač. Umožňuje tedy vaši absolutní zábavu a uspokojivou hru jakékoli hry podle vašeho výběru. Neváhejte a užijte si hry vašich oblíbených žánrů, platforem, protože si je nyní můžete všechny užívat ze svých chytrých zařízení.

Pro nejlepší zážitky si můžete zdarma přizpůsobit nastavení ve hře a v aplikaci

A aby streamovací zážitky byly na vašich mobilních zařízeních plynulejší a uspokojivější, mohou uživatelé Androidu ve službě Vortex Cloud Gaming také provádět řadu různých nastavení pro své určité hry.

To znamená, že můžete upravit nastavení v aplikaci tak, aby byla pohodlnější a užitečnější. Zatímco u her je zcela možné změnit jejich grafická nastavení, herní konfigurace a další. Umožňuje tedy absolutní zábavu a vzrušující hru, kdykoli se rozhodnete si je užít.

Vyzkoušejte to zdarma

And to allow Android gamers to fully enjoy their exciting gameplay in Vortex Cloud Gaming, the app also offers free trial for any of you who wish to test some games. This lets you play certain game first before deciding to go for the subcriptions. Plus, there are also certain titles that’re completely free for you to enjoy, which is absolutely incredible.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here