Home Aplikace TextNow recenze a průvodce aplikací – ApkNest

TextNow recenze a průvodce aplikací – ApkNest

74
0
TextNow

V dnešní době téměř lidé přecházejí na programy pro zasílání zpráv, jako jsou Immediate (Instagram), Messenger (Facebook) nebo WhatsApp. Existuje řada moderních textových aplikací, které zde nelze uvést.

Tyto aplikace hodně přispívají k rychlejšímu a profesionálnějšímu vytvoření světové asociace. Z toho se uživatelé mohou svobodně a bez nákladů spřátelit po celém světě, čímž se tato planeta propojí a přiblíží.

Podobně jako tyto aplikace získal TextNow také svůj výchozí bod v roce 2009. V té době to byla aplikace VoIP (Voice over Internet Protocol). Nabídlo vám americké telefonní číslo a použili jste jej k odesílání textových zpráv nebo volání přes Wi-Fi.

V dnešní době tato služba zůstala nehybná, ale aplikace TextNow mod apk se rozšířila na MVNO (mobilní virtuální síťový operátor). To znamená, že se aplikace připojuje k jiným celulárním sítím a nabízí bezdrátové pokrytí pro všechny smartphony.

Zmínku o TextNow, existuje několik věcí, díky nimž je vynikající od ostatních MVNO.

Například vám poskytuje neomezený tarif spolu s náklady, které jsou nižší než částka peněz, kterou musíte zaplatit za primárního dopravce. Co tedy TextNow nabízí, aby vyhovovalo vašim bezdrátovým potřebám? Podívejme se na přehled TextNow v následující části.

Jakou síť můžete s TextNow použít?

TextNow se nejprve jako role poskytovatele bezdrátových sítí spoléhala hlavně na síť CDMA společnosti Sprint. Poté přidala do své mobilní služby síť T-Mobile založeného na GSM. Buňka však v příběhu TextNow jen hraje roli.

Podobně jako 2ndLines a Republic Wireless používá TextNow mod apk také Wi-Fi, pokud je to možné. Po připojení k Wi-Fi můžete uskutečňovat hovory, používat data nebo textové zprávy. Takové zaměření zaměřené na Wi-Fi umožňuje dopravci poskytnout za svůj plán nízkou měsíční cenu.

Zpět k tématu, když si koupíte SIM kartu nebo telefon od společnosti TextNow, měli byste si vybrat jednu ze dvou následujících verzí: GSM nebo CDMA. Tito dva vás spojí s T-Mobile nebo Sprint.

T-Mobile GSM vám obvykle poskytne spolehlivé a rychlejší služby ve většině oblastí, pokud jde o rychlost LTE sítě. Nejedná se však o obecný případ; stále musíte znovu zkontrolovat mapy pokrytí.

Vlastnosti APK TextNow

Zcela zdarma aplikace pro volání a textové zprávy v USA a Kanadě

Zdá se, že TextNow nabízí neomezený text a hovory hlavně v Kanadě a USA, a to i při plánu s nejnižšími náklady. Kromě toho vám TextNow umožňuje přidat na účet více kreditu sledováním reklam, vyplňováním průzkumů nebo instalací aplikací. Tuto strategii znají ti, kteří často najdou způsob, jak hrát mobilní hry zdarma.

Výše kreditu se může pohybovat v závislosti na zvolené strategii. Pokud se například díváte na video trvající 30 sekund, můžete na svém účtu vydělat 2 centy.

Podle zprávy je TextNow nejnovějším programem widgetu pro zasílání zpráv v Obchodě Play bez jakýchkoli nákladů. To dokazuje počet stažení. Přesněji řečeno, existuje více než 10 milionů stažení. Kromě toho je také obrovský počet stálých uživatelů. Prostřednictvím této aplikace můžete pohodlně používat své telefonní číslo v Kanadě a Spojených státech.

Kvalitní aplikace

Aplikace aktualizuje váš komunikační postup s dalšími jednotlivci prostřednictvím nových gadgetů, jako je odesílání hlasové schránky, videa nebo konverzace ve třídě.

V aplikaci TextNow mod apk najdete všechny funkce, které dnes mají robustní programy pro zasílání zpráv. Pro komunikaci pomocí obtisků může přinést příjemný zážitek. Stále můžete vyjádřit své pocity přímo pomocí emocí. Není třeba se scházet; vaši přátelé dokonce chápou, co v té době cítíte.

Přesná bezpečnost uživatele

Z hlediska bezpečnosti můžete uklidnit. Jinými slovy, TextNow vám může poskytnout velkou jistotu vytvořením ochranného povlaku. Když používáte aplikaci, musíte zadat heslo. Všechna data jsou tedy zabezpečená a nikdo je nemůže zneužít. Před uskutečněním hovoru vás požádá o svolení.

Náklady na vzdálená volání, jako je Sýrie nebo Afghánistán, jsou obvykle nižší než 0,01 USD za jednu sekundu. Ale když utratíte nějaké peníze, vaše známka bude vyšší. Pokud vám malé peníze mohou nabídnout rychlé, robustní a bezpečné připojení, proč to nevyzkoušíte?

Výkon sítě, pokrytí a služby

K dispozici je test s TextNow Wireless se Samsung Galaxy S5, který poskytuje nosič na plánu 2 GB. Správa aplikací vám umožní podívat se na váš plán.

Můžete sledovat zbývající data nebo je můžete zvýšit, když dosáhnete svého limitu. Kromě toho můžete přistupovat k historii hovorů, messengeru, dialeru nebo vyhledávání kontaktů.

Při připojení k Wi-Fi není problém s uskutečňováním hovorů. Mají vynikající kvalitu zvuku a jsou většinou stabilní. Na konci jsou jen některé znatelné skoky.

Když však přejdete mimo dosah Wi-Fi, budete mít potíže. Vzhledem k tomu, že TextNow je výchozí pro volání VoIP přes datovou síť Sprint, může se vrátit k tradičnímu mobilnímu volání, když je kvalita nedostatečně dobrá. Obecně je kvalita volání VoIP přes síť společnosti Sprint relativně špatná.

Vaše slova budou opakovaně přeskakována, což vašim účastníkům ztěžuje pochopení toho, co říkáte na druhé straně. Odchozí hovory jsou také dobré, ale automatizovaný systém rozpoznávání hlasu Amtrak může projít problémem. V některých případech může tento systém zaměnit vaše příkazy. To není chyba telefonu, protože Galaxy S5 se vyznačuje dobrým potlačením šumu a vynikající kvalitou hlasu.

Na druhou stranu se tato aplikace automaticky nepřepne do celulární sítě. Podobnost se děje také s Wi-Fi.

Když je připojení Wi-Fi špatné, aplikace se nikdy nerozhodne použít mobilní připojení. Takže pokud používáte TextNow na místě, jehož datové připojení Sprint je vratké, je to opravdu potíže.

Rozhraní TextNow

Obecně je rozhraní TextNow jednoduché. Na hlavní obrazovce jsou všechny vaše konverzace. V pravé ruce ve spodním rohu je ikona tužky, pomocí které můžete vytvářet nové texty.

Klávesnice je stále v pravé ruce, ale v horním rohu znamená volání. Je to extrémně jednoduché, že? A při psaní textových zpráv můžete použít další funkce, jako jsou emodži nebo samolepky.

Funkce plovoucího chatu je navíc jakýmsi připomenutím, které vám pomůže nezmeškat žádné hovory.

Zejména v případě textových zpráv nebo hovorů se plovoucí kruh zobrazí přímo na domovské obrazovce telefonu. Pokud vás to však rozptyluje, můžete tuto funkci vypnout. Jinak, pokud nechcete, aby kdokoli četl vaše zprávy, můžete je zabezpečit přístupovým kódem.

Celkově je rozhraní TextNow dobře optimalizované. Zjistíte, že je to pohodlnější než jiné aplikace pro zasílání zpráv. Neztrácí čas zkoumáním jeho funkcí. Jen strávíte trochu času zvládnutím všech charakteristik.

Některé výzvy TextNow

TextNow může získat vysoké skóre, pokud jde o ceny, služby zákazníkům nebo snadnost použití; stále má potíže s povýšením MVNO. Jak již bylo zmíněno výše, dopravce zahájí hybridní model pomocí Wi-Fi pro připojení textů a hovorů.

Pokud není k dispozici, použije se místo toho mobilní signál. Používání Wi-Fi TextNow je však někdy nedostatečné a nutí vás zakázat Wi-Fi, aby na vašem mobilním telefonu používalo mobilní síť. Toto je nejobtížnější funkce, se kterou se mnoho zákazníků neuspokojí.

Pokud jde o funkce bezplatného volání a textových zpráv, je to zdarma pro ty, kteří jsou v Kanadě a USA. Jakákoli volání mimo tyto dvě země bude mít sazbu od 0,10 USD za minutu. Samozřejmě, pokud nezaplatíte více poplatků, získáte kredity vyplňováním nabídek a sledováním reklam. Ale je to trochu otravné, že? Zejména volání vyžaduje mnoho kreditů, takže kolik reklam musíte sledovat?

A konečně, mnoho uživatelů hlásí o nestandardních hlasových spojeních se zpožděním zvuku nebo přerušenými hovory. Tyto problémy se často vyskytují u tradičních dopravců, ale TextNow má vyšší míru tohoto výskytu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here