Home Hry Scary Teacher 3D Recenze hry s průvodcem a tipy – ApkNest

Scary Teacher 3D Recenze hry s průvodcem a tipy – ApkNest

55
0
Scary Teacher 3D

Napadlo vás někdy vyděsit darebáky? Taková pobuřující myšlenka, že? Protože věci jsou často obrácené. Ale co když můžete dát lekci zlomyslným a krutým jednotlivcům, nebyla by to cenná příležitost? A to je přesně to, co získáte s úžasnou hrou Scary Teacher 3D , protože vám hra umožňuje volně nastavovat triky a žertíky, které mají vyděsit a naštvat peklo zlého středoškolského učitele.

Bavte se prožíváním jedinečné a osvěžující hry, když budete volně objevovat prostředí a přicházet s mnoha zajímavými nápady, jak žertovat divokého učitele sousedů. Pomstěte se krutým ženám a prohlédněte si její dům, hledejte jakékoli příležitosti, jak z ní vyděsit peklo. A buďte tím, kdo má poslední smích ve Scary Teacher 3D.

Zjistěte více o této úžasné hře od Z & K Games s našimi podrobnými recenzemi.

Příběh / Hra

Tady v zajímavé hře Scary Teacher 3D se hráči Androidu budou bavit zábavnou simulační hrou, když budete volně objevovat strašidelný dům zlého učitele. Prozkoumejte různé oblasti a aspekty domu, vymyslete zajímavé způsoby interakce s hrou a přijměte mnoho veselých žertů proti tygří ženě.

Využijte mnoho různých herních režimů a volně se toulejte po domě a žertujte s učitelem. Opatrně naplánujte své pohyby a přijďte s mnoha inovativními plány, abyste se ujistili, že ji můžete snadno dostat. Sledujte, jak žena kráčí do vašich pastí, a užívejte si, jak se rozčílí svými ošklivými kletbami a veselými výrazy. To by vám opravdu mělo pomoci uvolnit se a bavit se vzrušující hrou.

Funkce

Zde jsou všechny vzrušující funkce, které hra nabízí:

Jednoduchá a přístupná hra

Hráči Androidu ve Scary Teacher 3D se začnou rychle seznamovat se vzrušující hrou simulace a logiky, a to díky jednoduchým možnostem ovládání. Zde se můžete volně pohybovat po domě a pomocí akčních tlačítek skákat, sklánět se nebo dělat cokoli, co potřebujete, abyste se drželi stranou od strašidelného pohledu učitele.

Současně jsou herní zážitky také extrémně jednoduché a přístupné, protože vše, co potřebujete, je získat své cíle, získat nápovědu, pracovat na misích a bavit se sledováním, jak rozzlobený učitel reaguje na žerty. Vzhledem k tomu je to náročná hra utajené akce a veselých momentů, díky nimž je hra extrémně zábavná a návyková.

 

Volně prozkoumejte dům otevřeného světa

A hned na začátku mohou hráči Androidu ve Scary Teacher 3D volně prozkoumávat prostředí otevřeného světa s obrovským domem, který můžete svobodně objevovat.

Nebojte se pohybovat po různých částech domu, dostat se do různých místností, naplánovat různé žertíky s využitím jedinečných prostředí. Seznam pokračuje.

Řada různých položek a nástrojů pro práci

Abyste se ujistili, že můžete mít všechny předměty a nástroje, které si můžete naplánovat pro své žerty, Scary Teacher 3D nabídne celou řadu různých objevitelných věcí, které najdete po celém domě.

V každé úrovni můžete libovolně prozkoumávat místnosti a hledat předměty, které jsou opravdu potřeba. Využijte svou kreativitu a vymyslete zajímavé způsoby, jak překonat herní výzvy. A co je nejdůležitější, Scary Teacher 3D poskytne nástroj pro sledování, takže můžete vždy zkontrolovat pohyb děsivé učitelky, pokud se pohybuje směrem k vám.

 

Různé místnosti s více tajemstvími

A v obrovském domě ve Scary Teacher 3D budou mít hráči přístup do 15 různých místností, z nichž každá nabízí svou vlastní zajímavou hru k objevování. Neváhejte se zapojit do návykových herních tajemství a bavte se řešením jedinečných hádanek ve Scary Teacher 3D. Prozkoumejte tyto jedinečné zážitky a bavte se s úžasnou hrou Scary Teacher 3D naplno.

Obrazovka Scary Teacher 3D 1

Zajímavé herní režimy, se kterými se můžete pobavit
Pro ty z vás, kteří mají zájem, se nyní můžete bavit s Scary Teacher 3D v mnoha jedinečných herních režimech, z nichž každý nabízí své vlastní jedinečné zážitky.

Kariérní režim – Začněte tím, že se budete bavit při hlavní hře Scary Teacher 3D tím, že budete podnikat několik herních dobrodružství, z nichž každé nabízí vlastní nastavení a příběhy.

Prozkoumejte různé mise a vymyslete několik způsobů, jak se vypořádat se svými nepřáteli. Užijte si kariérní hraní až s desítkami různých příběhů k prozkoumání.

Teaser mode – A pro ty z vás, kteří mají zájem hned terorizovat krutého učitele, můžete nyní využít dostupný režim teaseru, který nabízí spoustu různých předmětů, se kterými si můžete zahrát. Nebojte se na ni házet koláče, strašidelná stvoření a mnoho žertovných předmětů, když vše vyzkoušíte v režimu teaser.

Multiplayer – Chcete-li, aby si hráči hru více užili, můžete si nyní užít zábavu v zajímavém režimu online hry. Nebojte se hrát tuto hru s přáteli a online hráči a zdvojnásobte svou zábavu.

Bavte se offline hrou

A navzdory všem vzrušujícím funkcím se hráči ve Scary Teacher 3D mohou bavit jak v kariérním, tak v teaserovém režimu, aniž by se museli připojovat k internetu. Nebojte se objevit svou vzrušující hru simulace a bavte se s Scary Teacher 3D, kdykoli jste venku a nechcete utrácet svá mobilní data.

Vhodná hratelnost pro hráče všech věkových skupin

Také pro rodiče můžete svým dětem umožnit, aby si užívali veselé a kreativní hry Scary Teacher 3D, přestože má děsivé téma. Bez efektů krve a krve, spolu s vtipnými a přátelskými přístupy, je hra naprosto vhodná pro hráče všech věkových skupin, což je docela podobné jako u Ice Scream Episode 2 .

Snadno vyzvedněte své denní odměny

Zde ve hře Scary Teacher 3D budou mít hráči také přístup k mnoha zajímavým každodenním odměnám ve hře, které můžete získat, aniž byste museli cokoli dělat. Nemluvě o tom, že s odměnami za skládání se na konci měsíce budete těšit ze svých úžasných cen.

Zdarma hrát

A navzdory všem vzrušujícím herním funkcím se hráči Androidu ve Scary Teacher 3D mohou i nadále bavit bezplatnou verzí hry v Obchodu Google Play . Zde si můžete užít většinu herních funkcí, aniž byste museli cokoli platit. Pokud však chcete více, určitě byste měli jít na upravenou verzi hry na našem webu.

Užijte si odemčený mobilní titul na našem webu

Když o tom mluvíme, upravená aplikace na našem webu poskytuje spoustu přístupných a odemčených her, které můžete volně objevovat. Zde se můžete zbavit otravných reklam, nechtěných nákupů ve hře a mnoha dalších rušivých funkcí. Stačí, když si stáhnete a nainstalujete Scary Teacher 3D Mod APK na náš web, budete postupovat podle uvedených pokynů a budete připraveni.

Vizuální a zvuková kvalita

Grafika

Díky poutavé 3D grafice a tematickým vizuálním zážitkům umožňuje Scary Teacher 3D hráčům Androidu skutečně se ponořit do děsivé hry. A zároveň, s výkonnými a vzrušujícími herními prvky, byste se měli těšit na ještě více vzrušujících a vzrušujících zážitků. A konečně, díky nenáročné herní grafice by mobilní hráči ve Scary Teacher 3D měli mít relativně snadné užít si plynulý a uspokojivý mobilní titul na kterémkoli ze svých zařízení Android.

Zvuk a hudba

Spolu se zajímavou grafikou a pohlcujícím vizuálem si hráči ve Scary Teacher 3D užijí svou dvojnásobnou zábavu s výkonnou hudbou ve hře a vzrušujícím zvukem. To vše by mělo hru udělat mnohem zábavnější a napínavější.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here