Home Aplikace Runkeeper

Runkeeper

56
0
Runkeeper

Běh je přístupná forma cvičení, která vyžaduje jen velmi málo dovedností. S pomocí některých produktů a aplikací se však kvalita cvičení výrazně zlepší. RunKeeper je perfektní aplikace pro Android a iOS, bez ohledu na schopnost pracovat. Snadno sleduje vaše tréninky, ať už při běhu nebo běhání.

Před aplikací plánu, který odpovídá vašemu plánu, můžete v aplikaci nastavit cíl. Část aplikace pro sociální integraci pomáhá motivovat vás k dalšímu tréninku, jako je přijímání výzev, získávání odměn a soutěžení s přáteli, abyste se stali nejlepší ve vybrané aktivitě.

Obecná informace

Zdarma na platformách iOS i Android, RunKeeper je velmi zajímavá běžící aplikace pro mobilní zařízení. Připojte se k více než 30 milionům uživatelů po celém světě, kteří používají RunKeeper k řízení svých obecných tréninkových a každodenních metod běhu. RunKeeper může sledovat váš trénink a motivovat vás k dosažení stanovených cílů.

RunKeeper integruje řadu užitečných funkcí, jako je běžecký program přes GPS, program chůze, cvičení na kole, cvičení a sledování hmotnosti, to vše v jednom kompaktním nástroji, intuitivní a snadno použitelné rozhraní.

RunKeeper může sledovat vaše kroky, měřit běžeckou vzdálenost a integrovat váhové mapy a tréninkové cíle. RunKeeper byl také LifeHackerem zvolen za nejlepší běžící aplikaci roku 2012.

RunKeeper je nejjednodušší způsob, jak vylepšit svůj trénink, ať už jste selhali ve svém denním jízdním řádu nebo na běžném maratonu. RunKeeper konkrétně sleduje běh, chůzi, jízdu na kole nebo cvičení a všechny ostatní fyzické aktivity uživatele pomocí GPS na iPhone.

RunKeeper právě přidal hudbu, takže vaše cvičení bude pohodlnější. Aplikace se integruje se službou Spotify Running, což umožňuje uživatelům přístup z RunKeeper přímo do seznamu skladeb, který si mohou při cvičení užít. Skladby v seznamu skladeb Spotify pečlivě vybírají zkušení trenéři, takže jsou vhodné pro běžecké prostředí.

Kromě toho mohou uživatelé také synchronizovat data v

RunKeeper s dalšími aplikacemi pro zdraví, jako je sledování výživy, spánku, hmotnosti a spálených kalorií. FitnessAlert je způsob, jak RunKeeper ukázat, že jste během tréninku dosáhli určitého počtu kilometrů. Oznámi to, když dosáhnete svého dlouhodobého cíle nebo nastavíte nový rychlostní rekord. FitnessAlert pomáhá sledovat vaše záznamy. Tato funkce zůstane ve FitnessFeed i po dosažení určitého záznamu.

Jak používat RunKeeper?

Nejprve si stáhněte aplikaci RunKeeper a nainstalujte ji. Chcete-li si aplikaci stáhnout a nainstalovat, můžete ji otevřít na našem webu. Aplikace nyní požádá o povolení k přístupu k poloze a pohybu ke sledování vašich aktivit. Povolte kliknutím na OK.

Dále povolte možnost povolit aplikaci zobrazovat oznámení na ploše. Pokud nechcete být rušeni, můžete kliknout na tlačítko Nyní.

V dalším okně se vás zeptá, proč používat RunKeeper, nastavit cíl, kterého chcete dosáhnout za jeden měsíc. Vyberte si jakýkoli důvod, který chcete. Po dokončení otázek budete přesměrováni do hlavního okna aplikace. Zde můžete sledovat všechny své aktivity seskupené podle týdenních karet. Kromě toho můžete přidat nebo změnit svá nastavení a cíle kliknutím na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu obrazovky.

Možnost Výcvik je ve spodní části panelu nabídek, kde můžete přidat svůj plán a cíle, abyste mohli začít. Existuje spousta možností na výběr, včetně 5K, 10K a maratonu.

Možnost Feed zobrazuje všechny uživatelské akce, které přidáte do RunKeeper. Chcete-li do aplikace přidat přátele, najděte a klikněte na ikonu plus nebo malou ikonu v levém horním rohu obrazovky a synchronizujte kontakty z telefonu nebo Facebooku. Nakonec je tu možnost Výzvy, kde se můžete připojit ke skupinám, které si ostatní členové RunKeeper nastavili pro dokončení výzev.

Chcete-li pomocí nástroje RunKeeper sledovat svou běžeckou vzdálenost, najděte a klikněte na tlačítko Start v dolní části nabídky.

Pokud se chcete připojit k běžícímu programu, který RunKeeper navrhuje při prvním přihlášení do aplikace, zobrazí se podrobný popis programu. Vše, co musíte udělat, je stisknout tlačítko Spustit spuštění. Pokud program nechcete registrovat, klikněte na tlačítko Free Run v horním rohu obrazovky.

RunKeeper zobrazuje důležité informace, včetně vaší běžecké vzdálenosti v reálném čase, vaší rychlosti, průměrné rychlosti jízdy a vaší polohy na mapě.

Chcete-li upravit nastavení včetně zvukového indikátoru, kalorií, nočního režimu a satelitní mapy přejetím doleva. Chcete-li aktivitu ukončit, klikněte na tlačítko Pozastavit a poté na tlačítko Zastavit.

Jak vytvořit intervalové cvičení na RunKeeper?

RunKeeper je běžící software, který používá mnoho lidí. Jednou z funkcí bezplatného RunKeeperu, kterou jiný software podporuje pouze v placené verzi, je Interval Workout.

Krok 01 . Vyberte si cvičení
Krok 02 . Vyberte jednorázové položky
Krok 03 . Vyberte Vytvořit nové cvičení
Krok 04 . Obrazovka pro vytváření intervalových cvičení. Zde můžete přidat a změnit Interval ve cvičení a další možnosti, jako jsou opakování, která zahrnují pět minut rozcvičky a ochlazení v tomto cvičení. Chcete-li přidat běh intervalu, klikněte na Přidat interval.
Zde můžete zvolit rychlost (Pace) pro Interval jako Slow, Steady nebo Fast.

Tyto tři možnosti budou fungovat, pouze pokud vás program vyzve k hlasu a spuštění pomalého intervalu tempem 7+ nebo 5 je zcela na vás. Můžete také zvolit Interval podle času nebo podle vzdálenosti. Na obrázku výše si můžeme vybrat z času. Velikost intervalu je čas nebo vzdálenost, kterou chcete provést tento interval.

Krok 05 . Opakujte interval. Klikněte na tlačítko Opakování.
Krok 06 . Ušetřete cvičení. Klikněte na Uložit cvičení.

Doporučená alternativa: Procházka s Map My Walk

Aplikace Walk with Map My Walk je důvěryhodným přítelem pro uživatele, kteří chtějí zlepšit své zdraví a udržet si pevnou postavu, včetně Map My Ride, Map My Walk a Map My Run. Procházka s Map My Walk umožňuje venkovní cvičení, jako je jogging, chůze, jízda na kole. Poté zobrazí ukazatele porovnáním a informováním údajů za vás.

Po stažení aplikace ji musíme nainstalovat na zařízení, které jste použili, kterým může být smartphone nebo tablet. První možnost je vhodnější použít při cvičení fyzické aktivity.

Ale z některých důvodů může být zajímavé nainstalovat Walk with Map My Walk také na tablet a pomocí aplikace spravovat analýzu dat a sdílet část, operace, které se provádějí v následujícím textu.

Po instalaci aplikace Walk with Map My Walk je možné připojit našeho uživatele k sociálnímu profilu, který již máte (Facebook nebo Google Plus), nebo vytvořit nový. Pokud zvolíte tuto možnost, musíte použít platnou e-mailovou adresu, po které si vyberete název bitvy a heslo pro přístup.

Závěrečná slova

Před popularitou Stravy ve světě věděla běžící komunita RunKeeper MOD APK více. Pokud jde o sociální sítě, RunKeeper nepodporuje připojení a Stravu. Zatímco Strava zaznamenává pouze čas, kdy se pohybujete, a ignoruje čas, který odpočíváte, RunKeeper uloží dostatek skutečného běhu.

S RunKeeper si můžete vybrat z několika bezplatných plánů tréninku. Své výsledky můžete sdílet na sociálních sítích, Facebooku, Twitteru, aby o nich věděli přátelé a příbuzní.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here