Home Hry Panda Keymapper recenze a průvodce aplikací – ApkNest

Panda Keymapper recenze a průvodce aplikací – ApkNest

62
0
Panda Keymapper

Svět konkurenčních her je divoký a extrémně neodpustitelný. Jelikož jste úplným hráčem, budete potřebovat nejschopnější převody i hardware pro propagaci vašich herních zážitků.

Díky tomu si můžete v průběhu hry užít působivé přesnosti a konzistentní výkony. Nebo alternativně, pro vaše standardní herní zážitky, vysoce kvalitní rychlostní stupnice také zvýší hratelnost, takže titul bude mnohem poutavější a zábavnější, než již je.

To je absolutně pravda, pokud jde o mobilní hraní, protože se omezujete pouze na ovládání virtuální dotykové obrazovky.

A i když se dotyková obrazovka v některých hrách jeví jako docela pohodlná, virtuální tlačítka jsou stále omezující, když je porovnáváme se skutečnými fyzickými odezvami externího ovladače. To je také důvod, proč se mnoho lidí při hraní her s Androidem na svých zařízeních s dotykovou obrazovkou často rozhodne používat svůj gamepad, klávesnici a dokonce i myš.

Jelikož však hry pro smartphony obvykle nepodporují externí ovladače, zejména použití klávesnic a myší při jejich hraní, budete potřebovat určité nástroje, které vám s tím pomohou.

A Panda Keymapper vám díky působivému použití a funkcím umožní snadno napodobit ovládací prvky a namapovat virtuální tlačítka. Díky tomu můžete snadno ovládat a hrát hru pomocí jakéhokoli externího gamepadu až po připojené myši a klávesnice.

Zjistěte více o této úžasné mobilní aplikaci od Panda Gaming Studio s našimi úplnými recenzemi.

Co to dělá?

Pokud jde o emulaci virtuálních dotykových ovládacích prvků na externí klávesnici, myši nebo gamepadu, mobilní uživatelé budou muset přesně přiřadit každé tlačítko určitým dotykovým nebo gestickým ovládacím prvkům na obrazovce.

To znamená, že když lidé používají své fyzické tlačítko na ovladači, automaticky se to vyřeší v jejich pohybech ve hře, v závislosti na zvoleném nastavení ovládání. A to je to, co jsme nazvali keymapping.

Výsledkem je, že k efektivní emulaci a přizpůsobení virtuálních ovládacích prvků ze všech her na mobilních zařízeních na externí řadič budete potřebovat pomoc od schopných aplikací keymapper, které vám pomohou s prací.

A Panda Keymapper, která je jednou z nejlepších mobilních aplikací v této dimenzi, bude určitě schopna efektivně emulovat vaše herní ovládací prvky na fyzickém ovladači.

Jednoduše otevřete aplikaci a vyberte určité hry, které chcete ovládat pomocí externího ovladače. Panda Keymapper může snadno emulovat a umožňuje vám efektivně se propracovávat hrou pomocí intuitivnějších a citlivějších fyzických tlačítek. Bavte se hraním svých oblíbených FPS, RPG, MOBA a dalších typů her pomocí ovladačů myší a klávesnice nebo gamepadu s malými problémy.

Požadavky

Pro ty z vás, kteří mají zájem, můžete aplikaci snadno nainstalovat a připravit na svých mobilních zařízeních s malými požadavky. Jen se ujistěte, že používáte operační systém Android verze 4.4 a vyšší, abyste zaručili kompatibilitu v aplikaci.

Jelikož obejde mnoho omezení, aby úspěšně emuloval ovládací prvky virtuálního dotyku a gest na mobilních zařízeních, uživatelé Androidu v Panda Keymapper budou muset aplikaci poskytnout více oprávnění, aby ji mohli úspěšně spouštět a fungovat. Při otevření aplikace tedy nezapomeňte souhlasit se všemi požadovanými oprávněními.

A co je nejdůležitější, měli byste mít na paměti, že aplikace bude poskytovat pouze prostředky pro emulaci vašeho externího ovladače gamepadu, klávesnice nebo myši na zařízeních Android. Ve výsledku budete muset mít některá z těchto externích zařízení připravená, než se pokusíte použít Panda Keymapper.

Na rozdíl od mnoha jiných aplikací navíc nemusíte rootovat zařízení, aby mohla Panda Keymapper pracovat na vašich zařízeních Android se všemi jeho funkcemi. Vše, co potřebujete, je normální telefon s Androidem a můžete vyrazit.

V neposlední řadě si musíte aplikaci zakoupit, abyste ji měli k dispozici na svém mobilním zařízení, protože se jedná o placenou aplikaci v Obchodu Google Play . To může být trochu otravné pro každého z vás, kteří ho chtějí používat zdarma. O tom si však promluvíme později v našich recenzích.

A samozřejmě můžete stále používat další aplikaci, jako je Octopus , která je zdarma, ale nebyla by to stejná jako Panda Keymapper.

Úžasné funkce

Zde jsou všechny vzrušující funkce, které aplikace nabízí:

Intuitivní a přístupná aplikace pro mapování kláves

Kromě všech oprávnění a požadavků, které jsme zmínili výše, nepochybně najdete Panda Keymapper jako intuitivní a přístupnou aplikaci, kterou můžete mít na svých mobilních zařízeních. Ve výsledku nabízí relativně jednoduchá nastavení a nastavení, což vám umožní efektivně pracovat s aplikací a jejími funkcemi.

Dokončení instalace vyžaduje jen to, že si musíte vybrat určité hry a ponořit se do postupu mapování kláves. A i když to může chvíli trvat, protože různé hry mají různé ovládací prvky, budete také muset přizpůsobit své zážitky v aplikaci tak, aby lépe vyhovovaly vašim osobním preferencím.

Jakmile je však nastavení hotové, můžete si snadno vychutnat vzrušující hru své oblíbené hry pomocí nainstalovaného nastavení s externími ovladači.

Kompletní podpora pro více gamepadů

Abychom zajistili, že Panda Keymapper bude dobře fungovat s většinou vašich her a externích zařízení s ovladači, přichází také s úplnou kompatibilitou se všemi slavnými značkami hardwaru řadičů a jejich konkrétními modely.

Díky tomu můžete aplikaci snadno připojit k ovladačům Xbox One, One S nebo 360, PS Dualshock a mnoha dalším modelům od společností Razer, Logitech, Gamesir a dalších. Neváhejte je tedy připojit a přizpůsobit svým konkrétním herním preferencím a užívat si.

Užitečné přednastavené mapy kláves pro slavné hry

Navíc, pokud používáte slavný mainstreamový ovladač u některých běžných her, je pravděpodobné, že nebudete muset nastavovat a překonfigurovat nastavení ovládání.

S dostupnými přednastavenými klávesovými mapami od Pandy Keymapper si mohou uživatelé Androidu užít své kompletní herní zážitky s aplikací a bavit se přizpůsobením ovladače a hraním vašich her, kdykoli budete připraveni. Jednoduše připojte a hrajte, je to tak jednoduché.

Užijte si plně odemčenou aplikaci na našem webu

A v neposlední řadě pro ty z vás, kteří se o aplikaci zajímají, ale nechtějí si za placenou aplikaci připlatit, si můžete na našem webu kdykoli vybrat upravenou a odemčenou verzi Pandy Keymapper.

Zde nabízíme kompletní zážitky v aplikaci s plně vybavenou aplikací, kterou si uživatelé Androidu mohou užít kdykoli chtějí. Stačí, když si stáhnete APK Panda Keymapper Mod na náš web, budete postupovat podle uvedených pokynů a měli byste být schopni jej používat zdarma.

Závěrečné verdikty

Pro ty z vás, kteří hledají efektivní způsoby, jak si užít své vzrušující mobilní hry na externím ovladači nebo na jakýchkoli jiných ovladačích v tomto ohledu, můžete Pandě Keymapperovi vždy důvěřovat, protože výkonná a efektivní mobilní aplikace vám umožní snadno napodobujte svůj fyzický řadič vlastními způsoby.

Bavte se hraním svých oblíbených her pomocí externího gamepadu nebo dokonce myši a klávesnice, což výrazně zlepší vaše hraní a herní zážitky.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here