Home Hry Mobile Royale

Mobile Royale

41
0
Mobile Royale

O společnosti Mobile Royale

Velká válka brzy skončí. Vaše armáda, i když byla pohmožděná, ale stále v dobré náladě, se rozhodla provést poslední sebevražedný útok. Uprostřed tvrdé bitvy se zdálo, že se situace zastavila.

Pak uvolníte rozhodující úder: trpasličí armáda zaútočí zpoza nepřítele a narazí do nepřátelského lukostřelce, zároveň se váš mocný drak vrhne a všechno spálí. Když vaši válečníci zlikvidují posledního generála nepřítele, uprchnou také nepřátelští vojáci. Každý tvrdý boj vás přivede blíže k vašim cílům. Vollandia byla dlouho oddělena, je čas sloučit se do jedné.

Postavte si svůj vlastní kmen

V Mobile Royale je nástupnická verze zcela vylepšena od slavné strategické hry Lords Mobile , budete vést vznikající kmen v živém fantasy světě zvaném Vollandia. Věřeno legendárním Dragon Guardianem, snažíte se spojit různé kmeny a sjednotit tuto rozdělenou zemi.

K uskutečnění tohoto skvělého plánu musíte učinit mnoho rozhodnutí, z nichž každé má důležité důsledky. Přebíráte odpovědnost za stavbu velké pevnosti, svolávání generálů, výzkum technologií a řízení obchodních a diplomatických aktivit s jinými rasami.

Na velké mapě světa můžete ovládat armádu, abyste zničili příšery, obsadili důležité strategické vesnice nebo ukradli předměty z měst ostatních hráčů. V této hře budete mít také příležitost koupit užitečné předměty pro upgrade svého Guardian Dragon a vašich hrdinů.

Všechny tyto věci mají výhodu v „brainstormingu“ bitev v režimu kampaně. Pod vaším velením budou vedle sebe stát generálové z různých ras vyzbrojení nejsilnějšími zbraněmi a brněním. Podle toho uspořádejte formaci, moudře používejte taktiku a svolávejte draky ve správný čas, abyste měli příležitost situaci zvrátit.

Připojte se k divokým bitvám

Samozřejmě neexistuje žádný velitel, který by bojoval sám o vítězství. Pomozte členům ve stejné gildě rozvíjet jejich město, plánovat společné akce a přispívat k masivním projektům, jako je Fortress Flying nebo Battleship. Když je váš cech
Přivolat nové hrdiny
Když už mluvíme o grafice, hra vytváří úžasné obrázky, postavy Mobile Royale jsou krásně nakreslené, nápadité designy a ohromující, detailní grafika.Budete ohromeni grafikou hry

Díky flexibilnímu hernímu režimu vám stačí strávit pár minut, abyste se mohli snadno zapojit do bitvy, nebo strávit několik hodin v bitvě cechu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here