Home Jak Jak zapnout stav na GB WhatsApp

Jak zapnout stav na GB WhatsApp

51
0
Jak zapnout stav na GB WhatsApp

Takže jste se ocitli v nesnázích. Zamkli jste stav na GB WhatsApp a nevíte přesně, jak tento stav vrátit zpět.

Možnosti jsou celkem jednoduché, ve skutečnosti tak jednoduché, že nemusíme trávit tolik času vysvětlováním, jak se to dělá. Stačí sledovat a pochopíte, proč přesně jste ztlumili stav. Stejně tak se naučíte jednoduché kroky, jak také zrušit ztlumení stavu.

Jsi připraven? OK, dobře! Začněme.

Proč je můj stav GB WhatsApp ztlumený?

Existuje pro to jeden jednoduchý důvod. Buď jste náhodou ztlumili osobu, se kterou jste mluvili, nebo jste ji úmyslně ztlumili.

Nyní vysvětlíme, jak ztlumit stav na WhatsApp: Nejprve musíte vybrat profil nebo kontakt, který chcete ztlumit. Poté několik sekund držíte jejich jméno. Po uplynutí několika sekund dostanete několik možností. Jednou z těchto možností bude ztlumení stavu zobrazeného profilu.

Od tohoto okamžiku máte dvě možnosti: 1. Zprávu můžete ignorovat společně a pokračovat ve svém životě na WhatsApp. Nebo 2. Kliknutím na možnost ztlumení již od tohoto kontaktu nebudete dostávat žádná oznámení.

Pokud jste zvolili druhou možnost, může to být důvod, proč jste na tomto příspěvku. Abych byl upřímný, existuje mnoho případů, kdy někdo omylem ztlumil přítele nebo spolupracovníka na WhatsApp a neví proč. Když jste v této situaci, je těžké se dostat ven, aniž byste vůbec věděli, jak jste se tam dostali.

Jak zapnout stav na GB WhatsApp

Konečně máme jednoduché řešení vašeho problému.

Pamatujete si, jak jste původně ztlumili profil nebo stav svých kontaktů WhatsApp? Jednoduše postupujte podle stejných kroků, abyste se dostali ke stejnému řešení.

Vyhledejte jméno nebo profil kontaktu, který byl ve vašem účtu ztlumen. Dále budete muset stisknout a podržet jejich jméno nebo profil … udělali jste to? Dobrý! Jste v podstatě hotovi!

Podle tohoto postupu dostanete další oznámení, podobné prvnímu ztlumení účtu. Tentokrát budete mít možnost zrušit ztlumení účtu. Dobře, nyní chcete stisknout možnost „Zapnout zvuk“, která vám byla dána.

Od tohoto okamžiku budete úspěšně zrušit ztlumení stavu svého kontaktu na GB WhatsApp. Ano, je to tak jednoduché! Nyní to můžete udělat s libovolným účtem, kdykoli budete chtít!

Nakonec nyní plně rozumíte tomu, jak ztlumit a zrušit ztlumení libovolného profilu zobrazeného ve vašem účtu WhatsApp. Odtud si můžete vybrat, zda od nich opravdu chcete dostávat oznámení nebo ne.

Volba je na tobě. Užijte si aplikaci a buďte chytří v tom, s kým si dovolíte mluvit!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here