Home Jak Jak řešit problémy OnePlus One CM 12 (pracovní)

Jak řešit problémy OnePlus One CM 12 (pracovní)

72
1
Jak řešit problémy OnePlus One CM 12 (pracovní)

Název „ Flagship Killer “ dostal název OnePlus One po jeho uvedení na trh. A bez jakékoli pochybnosti to byl nejlepší smartphone, který byl v té době uveden na trh.

Ale pokud říkáte, že si toho smartphonu nejste vědomi, pak jste pravděpodobně někdo z doby kamenné.

Nechejme to zatím stranou a zaměřme se na daný problém. Problém CM 12, kterému dnes čelí většina uživatelů. Ve skutečnosti jsem jedním z těch lidí, kteří kvůli tomu velmi trpěli.

Poskytnu vám systematického průvodce, který vyřeší problémy, se kterými se můžete setkat po aktualizaci telefonu.

Řešení problémů s aktualizací OnePlus One CM12:

Nyní jste pravděpodobně prohledali internet pro řešení problémů spojených s aktualizací CM 12. Tady jsou tedy řešení problémů s aktualizací CM 12.

Problém s připojením:

První problém, který jsem přišel hned po aktualizaci, je problém s připojením. Můj telefon zobrazoval „ Pouze tísňová volání. „Řešení tohoto problému je docela snadné.

Nejprve musíte přejít do části „ Nastavení “. Poté musíte otevřít „ Mobilní sítě “. Poté „Název přístupového bodu “. Nyní vyberte svého „ poskytovatele sítě “.

To by mělo vyřešit všechny vaše problémy, ale pokud problém přetrvává. Potom musíte místo „Název přístupového bodu “ otevřít „ Síťový operátor “ . Poté vyberte možnost „ Provozovatel sítě “ a poté „ Poskytovatel sítě “.

Mohu vás ujistit, že s tím bude váš problém s připojením vyřešen. Nyní přejdeme k dalšímu. Jelikož je váš telefon rootovaný, doporučuji vám do něj nainstalovat Titanium Backup Pro .

Úžasné téma a klávesnice:

Aktualizace CM 12 všechno pokazila a nejhorší na tom bylo strašně vypadající téma a klávesnice. Pokud jim čelíte takovým problémům, musíte nejprve přejít do „ Nastavení “. Poté klepněte na „ Téma “, poté na „ Systém “ a poté na „ Použít. “

Chcete-li vyřešit strašně vypadající problém s klávesnicí, musíte otevřít „ Nastavení “. Poté klepněte na „ Jazyk a vstup “. Nyní přejděte na „ Klávesnice Android ( AOSP )“ a poté na „ Rozvržení “. Poté otevřete „ Motivy “ a vyberte požadované téma .

Pomocí tohoto procesu můžete vyřešit problémy související s tématy a klávesnicí.

 

Problém s detekcí SIM karty:

Toto je největší problém, na který jsem narazil po aktualizaci CM 12. Může to znít jako velký problém, ale ve skutečnosti to tak není. Tento problém můžete vyřešit pomocí několika jednoduchých kroků.

Nejprve musíte přejít do části „ Nastavení “. Poté otevřete „ Zabezpečení “ a poté klepněte na „ Nastavit zámek karty SIM / RUIM “.

Podívejte se také na nejlepší hry PPSSPP pro Android .

Wi-Fi připojení:

Problém s Wi-Fi připojením je v OnePlus One docela velký problém. Snažil jsem se hodně vyřešit tento problém, ale po mnoha hledáních jsem náhodou narazil na jednoho.

Jediným řešením tohoto problému je flashování souboru pomocí obnovy v telefonu. Po provedení tohoto procesu byl můj problém vyřešen. Navrhoval bych, abyste udělali totéž.

Mně a několika dalším došlo k dalšímu závažnému problému. Většina aplikací nainstalovaných ve vašem zařízení hodně selhává. Podívejte se na řešení níže.

Časté pády aplikací:

Od aktualizace začaly aplikace hodně padat. Zpočátku jsem si toho nevšiml, protože jich používám jen pár. Ale když jsem si všiml, že se to děje s každou další aplikací.

 

Chcete-li tento problém vyřešit, musíte nejprve „ Vypnout telefon “. Poté stiskněte současně „ Vypínač a tlačítko snížení hlasitosti “. Díky tomu přejde váš telefon do „ režimu obnovení“ . Nyní musíte vymazat „ Dalvik Cache a Cache. “

Díky tomu se vaše zhroucení aplikací zastaví a můžete je začít znovu používat.

Problém s baterií:

Problém s baterií není něco, co lze ignorovat. Ve skutečnosti je to jeden z hlavních problémů, o které je třeba se starat, než cokoli jiného.

Pro vyřešení tohoto problému je vše, co musíte udělat, zkontrolovat průvodce, jak prodloužit životnost baterie v OnePlus One. Průvodce je k dispozici online a můžete k němu získat přístup pomocí jednoduchého vyhledávání Google.

Kromě těchto problémů je dalším velkým problémem, kterému uživatelé čelí, „ Žádný kořenový problém. “

Jak jsme všichni docela dobře obeznámeni se skutečností, že spousta lidí rootuje své zařízení Android, aby z toho dostali to nejlepší. A problém s tím je, že lidé, kteří rootovali své telefony, vypadali, že mají spoustu těchto funkcí.

Chci tím říct, že rootování bylo zrušeno po dokončení aktualizace. Pokud jste čelili stejnému problému, pak je zde řešení.

Vše, co musíte udělat, je stáhnout a nainstalovat rootovací aplikaci. K tomu můžete použít starou aplikaci nebo můžete použít novou aplikaci. Nyní musíte odpovídajícím způsobem postupovat podle pokynů na řádku a odpovídajícím způsobem rootovat zařízení Android.

To jsou některé z problémů, kterým lidé po aktualizaci CM 12 čelili nebo stále čelí. Pokud s nimi budete mít jakýkoli problém, zanechte níže komentář a já se dostanu níže. Pokusím se vyřešit váš problém co nejlépe.

1 COMMENT

 1. Hello, my name’s Eric and I just ran across your website at apknest.com…

  I found it after a quick search, so your SEO’s working out…

  Content looks pretty good…

  One thing’s missing though…

  A QUICK, EASY way to connect with you NOW.

  Because studies show that a web lead like me will only hang out a few seconds – 7 out of 10 disappear almost instantly, Surf Surf Surf… then gone forever.

  I have the solution:

  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. You’ll know immediately they’re interested and you can call them directly to TALK with them – literally while they’re still on the web looking at your site.

  CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works and even give it a try… it could be huge for your business.

  Plus, now that you’ve got that phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation pronto… which is so powerful, because connecting with someone within the first 5 minutes is 100 times more effective than waiting 30 minutes or more later.

  The new text messaging feature lets you follow up regularly with new offers, content links, even just follow up notes to build a relationship.

  Everything I’ve just described is extremely simple to implement, cost-effective, and profitable.

  CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business, potentially converting up to 100X more eyeballs into leads today!

  Eric
  PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
  CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to try Talk With Web Visitor now.

  If you’d like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitors.com/unsubscribe.aspx?d=apknest.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here