Home Jak Jak přidat odkaz na Instagram Story – průvodce odborníka

Jak přidat odkaz na Instagram Story – průvodce odborníka

113
2
Jak přidat odkaz na Instagram Story - průvodce odborníka

Úvod

Nyní je Instagram jednou z největších aplikací sociálních médií na celém světě. Tato aplikace byla dokonce navázána partnerství s legendárním Facebookem, aby umožnila uživatelům více funkcí a výhod.

Od tohoto výsledku se očekává, že lidé budou chtít vytvářet obsah ke zneužívání. S množstvím uživatelů, kteří přistupují k Instagramu, se to stalo doménou prosperujících podniků.

Bohužel, někteří by mohli být zmateni, jak mohou přilákat nepřeberné množství potenciálních spotřebitelů. Pointa je jednoduchá – stačí přidat odkaz na svůj příběh. Pokud tak učiníte, uživatelé se budou dívat přímo na váš obsah a budou přirozeně přesměrováni na vaši firmu.

Skutečná otázka však nyní přijde na mysl: „Jak přidat odkaz na svůj příběh Instagram hladce a efektivně?“

Co je funkce Swipe Up?

Funkce Swipe Up pro Instagram je marketingový nástroj, který přinesl revoluci v tom, jak lze vyprávět příběhy.

Dříve existovala pouze možnost přidat svůj odkaz do svého vlastního profilu životopisu. To by mohlo snadno přijít krátké a bez povšimnutí mnoha lidí. Navíc by titulky na Instagramu byly zbytečné. V tomto okamžiku musel existovat lepší způsob, jak si lidé tyto odkazy všimnout …

Musí tedy existovat lepší způsob přístupu uživatelů k odkazům podniků a tvůrců obsahu. Tam vstoupily do hry možnosti Swipe Up.

Kdokoli může navíc okamžitě přistupovat k obsahu pouhým přejetím prstem po obrazovce pro získání dalších informací.

Snadný přístup je pro uživatele nejdůležitějším hlediskem při hledání produktu nebo služby. V tomto rozsahu faktor dostupnosti funkce aplikace způsobí nebo přeruší spojení mezi firmou a spotřebitelem.

Instagram to okamžitě zachytil. A teď představili přejetí prstem nahoru. Tímto způsobem bylo výše uvedené spojení mnohem blíže.

A teď vysvětlíme, jak to funguje …

Výhody přejetí prstem nahoru
Stačí, když od uživatelů přejedete prstem nahoru, abyste dostali celou zprávu, kterou se snaží sdělit nudný odkaz. A tato funkce je přidána ve spojení s vaším vlastním příběhem, který už někoho zaujme. V podstatě zabíjíte dva ptáky jedním kamenem.

Nejprve budete mít obsah, který již přitahuje oči vašeho cíle. Odtud už stačí jen kliknout na váš příběh, který udělají, a zbytek je historie. Váš odkaz je pro ně okamžitě k dispozici, aby přejeli prstem nahoru, aby mohli pokračovat ve svém závislém obsahu.

Swipe Up byl považován za mistrovské dílo. A tady je důvod …

Budete moci okamžitě zvýšit provoz svého webu a firmy.
Nakonec můžete zvýšit celkový počet potenciálních prodejů přicházejících do vašeho podnikání.

Jak přidat odkaz na Instagram Story s přejetím nahoru

Takže teď je čas ukázat, jak se to dělá. Není třeba se obávat, proces není nijak komplikovaný. Pokud máte potřebné nástroje, mělo by to být hračka.

Pokud máte čerstvý obsah připravený nabídnout svým následovníkům, pokračujte a sledujte, jak se to dělá. Ve skutečnosti budete moci svůj obsah přidávat při čtení krok za krokem.

Vezměte na vědomí: K tomu budete muset mít obchodní účet Instagramu. Můžete si snadno vytvořit obchodní účet a my vám také ukážeme, jak to udělat.

 

Bez dalších okolků, zde je návod, jak přidat odkaz na odkaz na Instagram příběh Android nebo jiné mobilní zařízení kompatibilní.

Nejprve budete muset vybrat ikonu svého příběhu Instagramu. To lze najít v levé horní části zdroje. Je to zobrazená ikona fotoaparátu.
Od tohoto okamžiku máte spoustu různých možností, jak vytvořit poutavý příběh pro ostatní. Prohlédněte si všechno a zkuste zpřístupnit co nejlepší obsah. Čím kvalitnější je obsah, tím pravděpodobnější je, že uživatel přejde prstem nahoru a zobrazí další informace.
V této části procesu byste měli přidat výzvu k akci pro vaše spotřebitele. Výzva k akci jim dá vědět, aby přejeli prstem po vašem příběhu a dostali vše, co by je pravděpodobně zajímalo. Udělejte z něj něco chytlavého a zajímavého, aby upoutalo pozornost všech.

Poté můžete začlenit filtry, samolepky nebo text, abyste svůj příběh ještě dále vylepšili. Upravte si svůj příběh, jakkoli uznáte za vhodné pro daný obsah.
Nyní je rozhodující přidat odkaz na váš příběh. Vedle firemního účtu byste měli mít ve svém účtu povoleno propojení. Pokud ano, můžete snadno najít ikonu odkazu v levém horním rohu obrazovky.
Přidejte odkaz na tuto sekci, abyste mohli proces úspěšně dokončit. Při prohlížení příběhu se nyní všem zobrazí bílý kruh se slovy „Zobrazit více“.

Gratulujeme! Dokončili jste velmi snadné kroky k přidání odkazu na svůj vlastní účet IG. Pokud jste spokojeni, pokračujte v přidávání ještě dalšího obsahu pomocí odkazů, aby vaši uživatelé nebyli zaměstnáni. Čím více odkazů máte, tím širší publikum budete moci zachytit – pamatujte na to.

Vytvoření obchodního účtu Instagram

Připojte svůj Instagram k Facebooku. Ve vašem nastavení bude možnost přepnout na obchodní účet (který se nachází v pravém horním rohu vašeho profilu).
Pokud ještě nemáte firmu na Facebooku, musíte dokončit novou obchodní stránku. Jinak můžete přejít k dalšímu kroku.
Upravte svůj profil o informace o firmě. Nezapomeňte přidat co nejvíce podrobností.
Nyní můžete začít přidávat obsah do své galerie a firmy.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here