Home Hry Jak povolit 2FA na Fortnite – dvě tovární autentizace

Jak povolit 2FA na Fortnite – dvě tovární autentizace

54
0
Jak povolit 2FA na Fortnite - dvě tovární autentizace

Úvod

S nejnovější sezónou Fortnite Battle Royale přichází obrovská vlna nového obsahu. Samozřejmě tisíce hráčů budou nakupovat a budou odměněni spoustou nových zdrojů.

Nejhorší možné by bylo, kdybyste k tomu všemu ztratili přístup. To zahrnuje vše, co jste nasbírali z předchozích sezón, nejen nejnovější sezóny.

Jaký by byl nejlepší způsob, jak zabránit lidem v krádeži vašeho účtu? Dovolte nám přeformulovat: Jak chráníte svůj účet?

 

Odpověď je jednoduchá – prostřednictvím dvoufaktorové autentizace nebo 2FA. Tím se přidá tolik potřebná vrstva ochrany k vašemu vlastnímu zabezpečení, pokud jde o přihlášení.

2FA můžete nastavit pomocí potvrzovacího kódu, který se odešle na vaše vlastní zařízení. Jakmile je kód odeslán, budete jej muset při přihlášení zadat, abyste proces dokončili. A protože hackeři nejsou ti, kteří získávají přístup k tomuto kódu, nebudou se již moci přihlásit k vašemu účtu.

To není vše, pokud se rozhodnete založit 2FA, dostanete také pobídku k bezplatným věcem. Jedná se o emoce Boogie Down, 50 slotů pro zbrojnici, legendární Troll Stash Llama a 10 slotů pro batohy! To vše pouze pro nastavení 2FA na vašem účtu. Tento typ příležitosti nemůžete porazit.

Není třeba se obávat, je velmi snadné se naučit, jak povolit 2FA na Fortnite PS4, Xbox, PC nebo cokoli jiného, ​​co si můžete vybrat. V několika krocích to můžete nastavit a získat zdarma odměny.

Co je dvoufaktorové ověřování 2FA?

Dvoufaktorové ověřování nebo 2FA je další metoda používaná k zajištění ještě bezpečnějšího účtu, než jaký již je. Vzhledem k tomu, že Fortnite společnosti Epic Games Company je tak známá a populární hra, není divu, než by se tolik lidí pokusilo ukrást účet. Tito hackeři a vetřelci však mohou být zcela zastaveni pomocí 2FA.

 

Jak to funguje, je ve skutečnosti celkem jednoduché – Kdykoli se někdo pokusí přihlásit k vašemu účtu prostřednictvím nového zařízení, bude vyzván k zadání kódu.

Tento kód lze odeslat e-mailem nebo odeslat prostřednictvím aplikace ověřovatele. Opravdu vše záleží na vašich osobních preferencích. A tento kód bude pro vás zcela jedinečný při každém novém pokusu o přihlášení.

Kromě toho se to může zdát jako slog nebo nepříjemný krok. Čím je to však nepříjemnější, tím větší je jistota, že je váš účet v bezpečí. Voila! Nikdo by se ani neobtěžoval pokusit se o přístup k vašemu účtu, když mu něco takového neustále brání v jeho vlastních pokusech.

Takže teď, když víte všechno o 2FA, pojďme se naučit, jak povolit dvoufaktorové ověřování ve Fortnite.

Jak povolit 2FA na Fortnite

To je pro každého tak snadné pochopit. Vše, co musíte udělat, je přejít na hlavní web. Přejděte tedy na stránku Fortnite.com/2FA a přejděte do nastavení ověřování. Zde se budete moci přihlásit ke svému vlastnímu účtu Epic Games.

how-to-enable-2fa-on-fortnite-2

Pod možností změnit své heslo uvidíte možnost povolit dva různé typy 2FA: ověřování e-mailem nebo prostřednictvím aplikace ověřovatele. Stačí si vybrat kteroukoli z možností. Ale to moc nezmění skutečný rozdíl.

Poté budete moci získat své slíbené odměny. Dále si ukážeme různé odměny za emoce a jakou metodu je získat.

Emise Boogie Down

Jakmile tedy úspěšně aktivujete 2FA svého vlastního účtu, dostanete emulaci Boogie Down. Toto je zábavný a zábavný emotikon, ke kterému máte přístup. Pokud jste ještě ve svém účtu nepovolili 2FA, pokračujte a udělejte to hned! Nenechte si ujít příležitost získat tento úžasně zábavný emotikon.

Informace o Fortnite

Pokud jste si tedy ještě nevytvořili účet Fortnite, tento článek je pro vás dobrým výchozím bodem. Nejen, že budete moci začít hrát jednu z nejlepších dostupných her Battle Royale, ale budete také odměněni těmito dárky zdarma. Jedná se o masivní náskok, který by vynechal jen šílený člověk.

Fortnite Battle Royale je hra, kde se hráči dostávají na mapu spolu s mnoha dalšími. Cílem je přežít drsné podmínky na mapě, zároveň sbírat zdroje a sbírat ostatní hráče. Kromě toho existuje stavební mechanik, který umožňuje každému bránit, platformovat, chránit a další aspekty.

Existuje spousta různých herních funkcí a výhod, díky nimž je hra mnohem lepší. Fortnite má spoustu různých ikonických skinů a položek, které jsou snadno rozpoznatelné napříč mnoha formami médií. Mezi ně patří postavy Disney, Hvězdné války, Marvel Superhrdinové a mnoho, mnoho dalších.

To vše dohromady přináší úžasně návykovou hru pro hráče všech věkových skupin Neexistuje žádná jiná hra Battle Royale s tak velkou tvůrčí svobodou pro své hráče. Můžete soutěžit s ostatními, hrát s nimi, zapojit se do turnajů a soutěží, nebo jen tak ležet a stýkat se. Je to víc než jen jednoduchá konkurenční online hra – je to také komunita s mnoha různými jednotlivci.

Závěr

Fortnite si můžete stáhnout prostřednictvím různých forem platforem. To by zahrnovalo PS4, PC, XBOX a dokonce i na mobilních zařízeních. Se všemi těmito různými způsoby, jak si hru užít, není divu, proč si všichni užívají zábavu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here