Home Aplikace ibis Paint X

ibis Paint X

54
0
ibis Paint X

Pro umělce je docela frustrující narazit na skvělý výhled, když nemáte vedle sebe svoji kreslicí soupravu. Nebojte se, z našeho všestranného smartphonu se díky této úžasné aplikaci od ibis mobile můžeme kdykoli stát schopným kreslícím stolem.

Vyzkoušejte ibis Paint X, protože tato úžasná aplikace umožňuje uživatelům vytvářet krásná umění pomocí funkcí, které poskytuje. A i když nejste umělcem, nebylo by na škodu vyjádřit svou kreativitu pomocí ibis Paint X. Žádné tlaky, nikomu to neřekneme.

Co to dělá?

Jako profesionální aplikace pro kreslení pro tablety a smartphony nabízí ibis Paint X obrovskou sbírku různých funkcí pro kreslení. Vyberte si ty správné materiály pro práci s více než 2100 materiály.

Prozkoumejte umění kaligrafie se stovkami různých písem. Nikdy se neocitněte ve štětcích se 142 různými vzorky. A experimentování s 37 filtry, 46 tóny obrazovky, 27 režimy míchání, jak se bavíte při vytváření umění svým vlastním způsobem.

Kromě toho uživatelé také získají přístup k mnoha vzrušujícím funkcím živého záznamu, které vám pomohou zachytit vaše pracovní momenty a stabilizovat tah, který by vytvořil dokonalé linie. A pokud chcete, můžete trávit čas hraním s desítkami funkcí aplikace Photoshop.

Požadavky
Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o kreslicí aplikaci, nebude aplikace ibis Paint X vyžadovat, abyste pro její spuštění měli výkonný hardware.

Pro normální a rychlé relace kreslení si můžete užít většinu plynulých a uspokojivých zážitků na většině zařízení Android. Navíc s funkcí zrychleného hardwaru pravděpodobně nenarazíte na žádný problém s tvorbou umění.

Mějte však na paměti, že aplikace bude potřebovat vlastní kreslicí pero, které snadno získáte z mnoha zdrojů a v různých modelech. I když stále můžete kreslit pomocí prstu, legitimní dotykové pero by vytvořilo svět rozdílů.

Úžasné funkce

Pojďme se podívat na všechny vzrušující funkce, které tato aplikace nabízí:

Podívejte se na různé výukové programy z YouTube
Uživatelé Androidu začnou mít přístup k intuitivním a přátelským výukovým programům na oficiálním kanálu ibis Paint X na YouTube .

Pro začátečníky by bylo nesmírně užitečné pochopit jejich způsoby kreslení a také to, jak se dostat přes běžnou chybu. Vše, co musíte udělat, je přihlásit se k odběru jejich kanálů, abyste dostávali novinky a novinky.

Hladké a přesné kreslicí zážitky

Díky zrychlenému GPU a použití technologie OpenGL nabízí ibis Paint X plynulejší a uspokojivější zážitky z kreslení než většina ostatních aplikací na platformě Android.

To znamená, že si můžete vychutnávat kreslení při dobré snímkové frekvenci, která je až 60 snímků za sekundu. Aby vaše zařízení správně běžela ibis Paint X, nebudou muset být extrémně vyspělá.

 

 

Spousta užitečných funkcí, které najdete pouze v softwaru pro kreslení na PC

Pro ty, kteří hledají schopnou aplikaci pro kreslení na svých zařízeních Android, která by se mohla srovnávat se skvělým softwarem pro kreslení na jejich PC, by měla být vaše první priorita ibis Paint X.

Se 142 druhy štětců, které se vyznačují nejoblíbenějšími a nejběžnějšími, jako jsou digitální pera, stříkací pistole, olejové štětce atd., Můžete snadno vytvářet svá vysoce kvalitní umění pomocí svých chytrých zařízení.

Kromě toho vám také nabízíme širokou škálu užitečných parametrů štětce, které vám umožňují více upravovat aspekty.

Ukažte své umění ostatním

A pro ty, kteří rádi sdílejí svou práci s ostatními, vás ibis Paint X určitě uspokojí s funkcí Live Recording. Pomocí jednoduchých dotykových příkazů můžete snadno začít zaznamenávat průběh kreslení přímo na svém smartphonu.

A až budete hotovi, sdílení práce na internetu trvá jen několik kroků. Vytvořte si vlastní výukové programy pro kreslení a inspirujte online umělce, aby si vybrali pero. Na druhou stranu si můžete také prohlédnout videa ostatních a naučit se užitečné triky v ibis Paint X.

Prozkoumejte působivé možnosti přizpůsobení

Pro digitálního umělce je možnost vrstvy bezpochyby jednou z nejsilnějších funkcí pro vytváření digitálního umění. Proto je budete muset mít ve svých kreslicích aplikacích.

A ibis Paint X, který je jedničkou v našem seznamu doporučení, by vám určitě nabídl tyto úžasné funkce. Ve skutečnosti můžete vytvořit tolik vrstev, kolik potřebujete. Je to jen na vašich hardwarových možnostech, i když pochybujeme, že by dosáhl svého limitu.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here