Home Hry Hide Online

Hide Online

55
0
Hide Online

Pro ty z vás, kteří očekávají jednoduchý a přístupný mobilní titul, který si můžete rychle užít, kdykoli budete chtít, a zároveň hledat návykovou a veselou hru, která uspokojí vaši touhu po některých jedinečných akcích, pak zajímavá a osvěžující hra Hide Online jistě na mnoho z vás zapůsobí díky své jednoduchosti a vzrušení.

Jak již bylo řečeno, hra se vyznačuje vzrušující hratelností lovu rekvizit, která hráčům umožní převzít klasické zážitky na schovávanou mnohem zajímavěji. Nechte se bavit návykovými matchupy s hráči z celého světa a užijte si veselé zážitky PvP, když se snažíte stát se hledajícím i skrytými rekvizitami.

Příběh

Ve hře budou mít hráči Androidu šanci ponořit se do nekonečných zážitků PvP, protože si užívají hraní lovu rekvizit s online hráči ve vzrušujících náhodných zápasech. Zde můžete ke hře přistupovat jako lovci i rekvizity. Bavte se s jedinečnou a vzrušující hrou, když se ocitnete plně ponořeni do veselých zážitků na schovávanou.

Hrajte za lovce a toulejte se po svém okolí, hledejte podezřelé rekvizity a každou chvíli věnujte pozornost podivné hudbě, která vychází z každého z nich. Zvedněte zbraně a pokuste se střílet na schovávající se nepřátele, kteří mohou mít podobu jakýchkoli předmětů kolem vás s různými tvary a velikostmi.

Věnujte pozornost jejich určitým rozdílům a jedinečným zvukům, které z nich vycházejí, abyste účinně odhalili své protivníky. Užijte si vzrušující honičky FPS, jak účinně sbírejte nepřátele přesnými výstřely. A zároveň nechcete dělat špatné záběry na běžné objekty, protože by to způsobilo určité množství HP.

Na druhou stranu neváhejte hrát jako rekvizity a bavte se skrýváním před jinými lovci, kteří hledají vás a vaše druhy. Staňte se jakýmkoli objektem, který se vám líbí, a neváhejte se umístit kamkoli po místnostech. Užijte si svou veselou hru, když zůstanete skrytí před nepřáteli až do konce zápasů, nebo zažijte vzrušující útěky, kdykoli vás objeví.

Funkce

 

Užijte si jednoduchou a přístupnou hratelnost při lovu
Hráči Androidu ve hře Hide Online začnou mít přístup k jednoduchému a přístupnému hraní lovu rekvizit, které nabízí veselé a vzrušující zážitky zároveň.

Zde se můžete buď stát rekvizitou a skrýt se před otravnými lovci, nebo se stát tím, kdo pomocí úžasných zbraní sundá úkryty.

Neváhejte se pustit do několika úkolů skrývání a hledání s jedinečnou hrou Hide Online a užívejte si naplno. Využijte jedinečnou mechaniku ve hře a bavte se s každým z vašich online zápasů.

A co je nejdůležitější, hra představí hráčům Androidu vzrušující hru s intuitivním dotykovým ovládáním, abyste se mohli plně ponořit do svých zážitků. Bavte se s veselými herními zážitky a efektivně ovládejte své postavy a rekvizity pomocí intuitivního analogového ovládání a virtuálních tlačítek.

Buďte jakýmikoli rekvizitami a skryjte se před svými lovci
Začněte svou hru tím, že se stanete zajímavými rekvizitami a můžete během zápasu měnit své formy, abyste se drželi dál od varovaných nepřátel lovců.

Dohodněte se s dalšími skutečnými rekvizitami, abyste zjistili, že jste úplně zapadli do prostředí. A zároveň buďte opatrní a schovávejte se, kdykoli přijde lovec, protože vás mohli detekovat z otravných zvuků, které se neustále objevují. Bavte se tím, jak rozptýlíte nepřátele, a úspěšně zůstaňte skrytí, dokud se odpočítávací měřič nezruší na nulu.

Pokud se však přiblíží k tomu, aby vás objevili, je také možné, že rekvizity promění své lovce v neškodné panenky jen na pár sekund, což je dostatek času na to, abyste udělali svůj velký útěk.

Skrýt online snímek obrazovky 2

Nebo popadněte zbraně a střílejte na otravné rekvizity
Na druhou stranu, pro ty z vás, kteří se zajímají o vzrušující hraní střelby a lovu, se můžete také stát pořádnými lovci ve hře. Bavte se při hledání zdánlivých normálních rekvizit po místnostech a objevujte je díky zvláštním zvukům, které z těchto rekvizit vycházejí.

Ale ujistěte se, že vystřelíte až poté, co si budete absolutně jisti svou volbou, protože střelba na nesprávný objekt bude stát část vašeho HP. Pro jistotu můžete vyzkoušet své odhady pomocí výbušného granátu, který bude k dispozici po určité době cooldownu.

Několik map s jedinečným a zajímavým nastavením

Aby byla hra na schovávanou ve hře Hide Online mnohem zábavnější a napínavější, hráči Androidu také představili několik map, z nichž každá má své vlastní jedinečné nastavení.

Zde budou mít hráči šanci se plně ponořit do zážitků a bavit se úžasnou hrou PvP při prozkoumávání osvěžujícího a dynamického prostředí. Užijte si návykovou hru na schovávanou s novými mapami a také zjistíte, že máte přístup k dalším transformacím.

Užijte si hru s přáteli a online hráči

A když se ponoříte do úžasných zápasů hry Hide Online, hra také přináší vzrušující online hru, kterou si můžete užít s přáteli a online hráči. Zde si můžete snadno užít online zápasy s přáteli a online hráči. Nebojte se být buď rekvizitami, nebo lovci, když se připojíte ke svým skutečným spoluhráčům ve veselé hře na lov rekvizit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here