Home Hry Green Farm 3

Green Farm 3

72
0
Green Farm 3

Farming je bezpochyby jednou z nejlepších léčebných aktivit, které se můžete zúčastnit, a pro ty z vás, kteří mají zájem, tato úžasná mobilní hra od GameloftSE na vás určitě zapůsobí. Zajistěte, abyste se plně zapojili do vzrušující farmářské hry s množstvím zajímavých akcí a zážitků, a zároveň můžete objevovat své vlastní jedinečné a poutavé příběhy při prozkoumávání svého zajímavého života na farmě.

Bavte se zkoumáním jednoduché, ale extrémně poutavé farmářské hry s řadou zajímavých aktivit, které můžete zažít. Odemkněte různé plodiny a pěstujte je, abyste mohli sbírat spoustu peněz. Pracujte na stodole a začněte zavádět hospodářská zvířata na farmu s mnoha rozkošnými zvířaty. Zapojte se do vzrušující farmářské hry s mnoha poutavými zážitky.

Zjistěte více o úžasném mobilním titulu Green Farm 3 v naší kompletní recenzi.

Příběh / Hra

Právě jste zdědili staré panství po svém strýci a přestěhovali jste se zpět na venkov, abyste zahájili svůj vysněný život, kde můžete pěstovat plodiny na poli a bavit se s rozkošnými zvířaty ve stodolách. Ale je to jen začátek relaxačního a pohlcujícího herního dobrodružství, protože budete muset s pomocí svého úsilí a pomoci přátelských sousedů vrátit chátrající farmě její bývalou slávu.

Ve hře si hráči Androidu užívají vzrušující vizuální zážitky s rozkošnými postavičkami z karikatur, zvířaty a poutavým nastavením prostředí. Bavte se vzrušující hrou neformálního zemědělství a plně se zapojte do hry Green Farm 3.

Představte se na zajímavé farmě se vším, co je pro vás připraveno. Při pokusu o práci na pozemcích se můžete zapojit do vzrušující farmářské hry. Využijte poskytnuté nástroje k přípravě půdy a pokuste se zasadit semena.

Pěstujte různé plodiny a ovocné stromy, abyste je mohli později sbírat. Prozkoumejte zajímavé stodoly, kde se na farmě vejde spousta různých zvířat, jako jsou krávy, kuřata, koně a další. Užijte si různé interakce s každou z nich a odemkněte zajímavé zážitky s hrou.

A co je nejdůležitější, s okouzlujícími příběhy hry Green Farm 3 se hráči Androidu také plně ponoří do vzrušujících dobrodružství ve hře. Odemkněte se a zapojte se do úžasných herních zážitků hry Green Farm 3, jak budete postupovat

Jednoduché a intuitivní dotykové ovládání

Hráči Androidu v Green Farm 3 se začnou rychle seznámit s hrou díky intuitivnímu dotykovému ovládání a přístupným funkcím. Zde se můžete volně pohybovat mezi různými možnostmi ve hře a užívat si vzrušující hru Green Farm 3 naplno. Jakmile se zapojíte do práce na farmě, přístupné a citlivé dotykové ovládací prvky vám mnohem usnadní správu úloh. A zároveň zjistíte, že si s hrou užijete spoustu legrace.

Objevte své pohlcující zemědělské dobrodružství

Navíc, pokud jste fanoušky série a užili jste si předchozí hry, pak si určitě užijete nová farmářská dobrodružství v tomto novém pokračování série.

Najděte se v novém nastavení s mnoha zajímavými herními funkcemi a odemkněte řadu vzrušujících zážitků z farmy, zatímco se budete bavit s osvěžujícími zážitky v Green Farm 3. Prozkoumejte skvělé postavy a zapojte se do jejich podmanivých příběhů, abyste si hru dále užívali. .

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here