Home Hry EVE Echoes

EVE Echoes

54
0
EVE Echoes

Popis EVE Echoes

Naučte se základy Evy. Vytvořte si vlastní život. Žijte tak, jak chcete, v rozlehlosti prostoru. Množství příležitostí v rámci Eve Echoes je neomezené.

Jděte do toho a stáhněte si hru hned teď a zažijte skvělou MMO hru, kterou si můžete užít s ostatními hráči z celého světa.

Začněte hrát Eve Echoes

Chcete-li spustit Eve Echoes, budete si muset vybrat svůj závod. V Eve Online má každá rasa specifické schopnosti, které odpovídají této konkrétní rase. Ale nyní tomu tak v této hře není. Jedinou ovlivněnou věcí je strom lodi, se kterým začínáte. Můžete tedy pokračovat a vybrat si závod, ve kterém se budete cítit nejpohodlněji.

 

Jakmile dokončíte vytváření postav, seznámíte se s výukovým programem. Výuku však můžete zahájit ve svém volném čase. Od tohoto okamžiku se můžete ve hře cítit pohodlně.

Jedním malým problémem by byla znalost Eve Online. Ti, kteří ještě nejsou obeznámeni s hrou předchůdce, mohou najít problémy s porozuměním nebo zvykáním si na tuto adaptaci.

Funkce Eve Echoes

Naplní tato hra očekávání? Jak dobře si povede ve srovnání s mateřskou hrou? Prozatím vše, co můžeme udělat, je podívat se na vlastnosti Echo Echoes a posoudit sami.

Zde je seznam všech výhod a charakteristik nově vydané hry:

 

Prozkoumejte pohlcující a online svět sandboxů. Zahrajte si tuto zábavnou hru ve stylu sci-fi v paralelním New Eden. Eve Echoes je inspirována Eve Online, ale v novém světle, které si mobilní hráči mohou užít.
Procestujte více než 8000 různých hvězdných systémů. Vyberte si svůj vlastní herní styl nebo se zapojte do hry. Kdokoli se může specializovat v jakékoli oblasti, ve které se cítí nejpohodlněji. To může souviset s bojem, obchodem, průzkumem a dalšími úkoly.
Projděte si a vyzkoušejte více než 100 speciálních lodí. Nejenže existuje více než sto různých lodí, do kterých si hráči mohou zabořit zuby. Existuje však také spousta různých skinů, které vaší jízdě dodají ještě větší osobitost.
Zapojte se také do online útoků PvP. Připojte se až k 100 hráčům ve velkých bitvách, které se rozprostírají napříč solárními systémy.

Zažijte a dokonce ovládejte komunitní ekonomiku. Obchodujte s ostatními hráči a vydělejte nějaké vážné peníze. Distribuujte, obchodujte a vylepšujte využívání různých zdrojů, které hráči mohou nakupovat od vás.
Připojte se k aliancím a flotilám s ostatními hráči. Připojte se ke skupině dalších a projděte si různá teritoria, abyste si to sami nárokovali.
Nakonec vytvořte svůj vlastní příběh. Množství zážitků je při hraní předvečerních ozvěn nekonečné. Můžete si vytvořit svůj vlastní příběh. Je třeba si uvědomit jednu věc: Vždy se bavte, jak jen můžete.
Toto je jen začátek dlouhé řady nových funkcí, které je třeba přidat. Hra je stále svěží a stále potřebuje čas, aby trochu natáhla křídla. Jakmile Eva uvidí další zážitky a hráče, bude určitě spousta dalších aktualizací.

Grafika

Grafika je většinou slušná. Vaše loď je zobrazena ve 3D na prostém pozadí. Animace téměř neexistují.I když můžete pohybovat kamerou, abyste viděli více sluneční soustavy, i když grafika je stále slušná.

Tato hra přesto vypadá docela dobře a může si ji užít mnoho různých lidí. Jediným problémem je, jak prosté pozadí může vypadat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here