Home Hry Epic Conquest

Epic Conquest

45
0
Epic Conquest

Představte si Epic Conquest 2

Po úspěchu Epic Conquest přináší tým čtyř vývojářů s vášní pro RPG druhou část, Epic Conquest 2. Tato nástupnická verze je plná funkcí z předchozí hry. Je však také integrován s novými funkcemi, s podrobnějším a kreativnějším obsahem a stojí za to se těšit. Pokud hledáte RPG hru, která uspokojí vaši vášeň, neměl by vám chybět Epic Conquest 2.

Připojte se k cestě za záchranou světa

Epic Conquest 2 se odehrává v temných dobách světa. Všude se objevují příšery. Jsou příčinou nepokojů, které způsobují, že každý žije v úzkosti. A jako rytíř máte za úkol pronásledovat tyto příšery zpět do pekla a vrátit světu mír.

Stažení hry Epic Conquest 2

Začnete jednou ze tří postav, které hra nabízí. Poprvé se jejich schopnosti příliš neliší, takže při rozhodování nemusíte dvakrát přemýšlet.

Navíc na této dlouhé a nebezpečné cestě potkáte také nové spoluhráče, kteří vám pomohou vyřešit problémy a porazit mocné nepřátele.

Zažijte epické bitvy

V Epic Conquest 2 je systém postav pečlivě navržen a přináší trend moderních RPG her. Každá postava z různých tříd bude mít svůj vlastní styl boje a dovednosti. Samozřejmě nebyly k dispozici od začátku. Budete muset plnit úkoly od NPC, bojovat s příšerami, abyste získali zkušenosti a postup na vyšší úroveň. Odemknou se v budoucnu.

Epic Conquest 2  apk

Jak se postava postupně vyvíjí, herní systém samozřejmě představí i náročnější úkoly. V bitvě budete muset čelit velkému množství příšer, dokonce i extrémně silným bossům. Systém dovedností postavy ho hodně podporuje. Zahrnuje rychlost boje, poškození a obranu. Dovednosti můžete uspořádat do příslušných pozic v levém rohu obrazovky.

Dovednosti v Epic Conquest 2 jsou docela jedinečné a krásné. Když to postavy používají, generují se barevné paprsky světla. Samozřejmě existují výbuchy, požáry, hromy nebo magie, aby bitva byla ještě intenzivnější.

Položky

RPG hry mají v zásadě vylepšené funkce zaměřené na zvýšení fyzických statistik a síly postavy. Epic Conquest 2 není výjimkou. Můžete vylepšit vybavení své postavy a zlepšit tak bojový výkon. To je skutečně nezbytné, abyste mohli překonat výzvy NPC.

Hra Epic Conquest 2

Mezi hlavní typy vybavení patří určité typy zbraní, brnění a další vybavení. Každá z těchto funkcí má jeden z atributů STR, INT, AGI, DEX a VIT. Díky tomu můžete snadno rozvíjet a zvolit si vlastní styl hraní.

Užijte si podrobný obsah RPG

Ve srovnání s Epic Conquest přidala druhá verze série více obsahu. Můžete komunikovat s NPC v mnoha oblastech po celém světě. Každý z nich má své vlastní příběhy. A navíc má Epic Conquest 2 také mnoho mimořádně živých a krásných scén. Pokud jste fanouškem anime, bude těžké ho ignorovat!

Kromě toho byl také rozšířen mapový systém Epic Conquest 2. Můžete dobrodružství po loukách, horách, lesích a vesnicích. Každé místo má krásný výhled, který si můžete po válce užít.

Použijte položky k obnovení many, zdraví

Zbraně a dovednosti postavy někdy nestačí ke splnění boje. Množství many navíc omezí jeho bojovou sílu, což způsobí, že počká na zotavení a bude pokračovat v práci na dovednostech. A to je, když potřebuje léčivé předměty, manu, zapnutí nebo obranu. Jsou uspořádány ve středu obrazovky. Chcete-li použít, stačí se dotknout.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here