Home Aplikace Enlight Pixaloop

Enlight Pixaloop

52
0
Enlight Pixaloop

Jsem si docela jistý, že jste už někdy slyšeli o proměně fotografií na videa pomocí intuitivních prezentací. Ale když přijde na druhou stranu, je nepředstavitelné, kdybyste mohli animovat své vlastní obrázky. To je však absolutně možné díky této zajímavé mobilní aplikaci od Lightricks Ltd.

Zde, s Enlight Pixaloop , mohou uživatelé Androidu volně prozkoumávat úžasnou animaci na svých statických obrázcích. Vytvořte pohyby a animace k různým prvkům obrázků, abyste svým fotografiím poskytli zcela příjemný zážitek, kdykoli budete chtít.

Díky výkonným a skvělým nástrojům vám aplikace umožní zcela změnit statické obrázky na živé a osvěžující živé fotografie s působivými vizuálními zážitky.

Prozkoumejte podrobný editor fotografií se všemi jednoduchými funkcemi a plně přizpůsobitelnými animacemi, díky nimž budou vaše obrázky mnohem zajímavější. Nyní si uživatelé Androidu mohou užít další skvělý způsob, jak stylizovat své obrázky a zažít jedinečné funkce vašeho nového editoru fotografií, které nejsou uvedeny v žádné z aktuálně dostupných aplikací.

Zjistěte více o úžasné aplikaci Enlight Pixaloop s naší kompletní kontrolou.

Co to dělá?

Při úpravách běžných fotografií, vytváření estetického vzhledu obrázků nebo aplikaci jakýchkoli zajímavých filtrů nebo efektů na obrázky můžete vždy najít úplnou spokojenost s VSCO a Picsart . Ale pokud se pokoušíte udělat něco, co je mimo tento svět a nikdy předtím nebylo vidět, pak je Enlight Pixaloop rozhodně naší hodnou nominací.

Díky tomu se můžete v aplikaci těšit ze zajímavých funkcí animovaných fotografií. Zde je zcela možné, abyste svým fotografiím přidali určité pohyby a pohyby, a to jak v různých aspektech obrázků, tak v určitých prvcích uvnitř obrázků. To umožňuje uživatelům zažít zcela nový svět kreativity pomocí aplikace pro úpravu fotografií.

Zároveň aplikace také přichází se standardními funkcemi pro úpravy videa, které obsahují běžné a přístupné funkce, které by většina z vás považovala za užitečné. Nebojte se pustit do jednoduchých úprav, než přejdete k jedinečným animovaným fotografiím v Enlight Pixaloop.

Požadavky

Chcete-li aplikaci začít používat, je od uživatelů systému Android vyžadováno pouze čtení mobilních zařízení. Ujistěte se, že běží Android 7.1 a vyšší, abyste zajistili úplnou kompatibilitu s funkcemi v aplikaci. A to je dost na to, abyste mohli začít.

Úžasné funkce

Zde jsou všechny úžasné funkce, které hra nabízí:

Přidejte ke svým statickým obrazům pohyby
Pro ty z vás, kteří mají zájem, si nyní můžete užít úžasné a osvěžující zážitky s vaší novou aplikací Enlight Pixaloop pro úpravu fotografií.

Zde se uživatelé mohou těšit na jedinečné zážitky s „živými“ obrazy, které obsahují zajímavé vizuální efekty, díky nimž máte pocit, že jsou stále přítomni.

A k tomu vám Enlight Pixaloop umožňuje provádět několik fotografických pohybů pomocí několika jednoduchých klepnutí a výběru. Snadno upravte směr pohybů, abyste zajistili celkový rytmus obrázků.

Změňte kotevní body v různých částech směrovaných fotografií a přizpůsobte pohyby. A neváhejte vybrat určité oblasti obrázků, které chcete udržovat statické, abyste si mohli užít jedinečné celkové vizuální zážitky s mrazícím štětcem.

Provádějte jednoduché úpravy pohyblivých fotografií
Pro ty z vás, kteří mají zájem, můžete nyní provádět jednoduché úpravy pohyblivých fotografií pomocí poskytnutých možností úprav v Enlight Pixaloop. Nebojte se prozkoumat editor obrazových efektů a provést určité úpravy fotografií. Bavte se s animovanými efekty animace a oživte své úžasné obrázky.

Animujte fotografie se zajímavými efekty oblohy

Pokud shledáte neživou a nevýraznou oblohu na vašich fotografiích docela nepříjemnou, je zcela možné, že je v Enlight Pixaloop nahradíte intuitivnějšími a vzrušujícími efekty. Nebojte se změnit staré nebe na barevnější západ slunce s animovanými mračny, které obrazu vdechnou zcela nový život.

Aby úpravy pro nové uživatele nebyly tak náročné, není třeba se dostat do podrobných možností v Enlight Pixaloop. Ale místo toho si můžete vybrat automatizované nebe s desítkami dostupných možností v aplikaci, z nichž každá má jedinečné vizuální zážitky a dojmy.

 

Přidejte k fotografiím překryvy a vytvořte různá zobrazení

Kromě toho, pokud chcete k určitým obrázkům přidat nové pocity a dojmy, nabízí aplikace také zajímavé překryvy a vizuální efekty, které můžete přidat do svých filmů.

Nebojte se použít zábavné a silné efekty na svůj Enlight Pixaloop a užijte si na svých fotografiích úžasné vizuální zážitky. Je proto snadné se těšit ze zajímavých překrytí počasí, efektů jiskry, historických filtrů a dalších. Zajímavé možnosti sdílení fotografií také uživatelům umožní vychutnat si úžasné vizuální nahrávání na jejich příběhy a kanály.

Zajímavé efekty videa pro váš editor fotografií

Chcete-li dále vylepšit své celkové vizuální zážitky v aplikaci, Enlight Pixaloop nyní obsahuje účinné video efekty ve vašem editoru fotografií.

Zde si můžete vychutnat mnoho animovaných nástrojů pro úpravy fotografií se zajímavou rychlostí, směrem a styly. Bavte se zajímavými efekty zkreslení, rychlosti a pokynů k vašim jedinečným animovaným fotografiím a užijte si tyto úžasné efekty naplno.

Profesionální animátor obrázků pro vaše zařízení Android
A v neposlední řadě se díky profesionální aplikaci pro animaci obrázků můžete naučit vdechnout svým videím život za pár sekund. Zde pohyby a směrové efekty umožní uživatelům efektivně přizpůsobit své fotografické dojmy.

Díky jednoduchým a přístupným funkcím se uživatelé systému Android budou moci velmi snadno seznámit se svými funkcemi v aplikaci.

Zdarma k použití

Pro ty z vás, kteří mají zájem, si nyní můžete zdarma užívat úžasnou mobilní aplikaci Enlight Pixaloop na všech svých zařízeních Android. Vše, co potřebujete, je získat aplikaci z obchodu Google Play , není nutná žádná platba.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here