Home Hry Among Us

Among Us

49
0
Among Us

Popis Mezi námi

Něco tu není. Posádka až 10 je připravena postavit svůj raketoplán, aby odletěla do velké neznáma. Ve skupině je však několik zrádců. Budou muset být vyřazeni, než se mohou pokusit zabít všechny ostatní v bitvě. Dokážete přežít zábavné společenské herní šílenství? Stáhněte si Among Us pro Android a zjistěte, zda jste na tuto výzvu.

Mezi námi funkce

Před vzletem se můžete podívat na funkce zaručené během vaší cesty, abyste mohli postavit raketoplán. Uvolněte se, neexistuje žádný podvodník, který by tyto doplňky vyráběl. Prostě si to přečtěte a později si s tím starosti…

Among Us Mod Apk Unlocked All

Vyhrajte hru úspěšným splněním každého úkolu a postavte si svůj raketoplán. Nebo můžete odstranit všechny podvodníky a vyhodit je ze hry.
Zrádci mohou vaše plány sabotovat kdykoli. Všichni hráči tedy budou muset rychle reagovat a pohybovat se co nejrychleji.
Mapa a kamery správce vám pomohou dávat pozor na všechny členy posádky. Dbejte na to, abyste měli neustále přehled, abyste si všimli jakýchkoli známek přeběhlíka.
Jakmile se začnou objevovat mrtvá těla. Okamžitě kontaktujte ostatní hráče. Co nejdříve prodiskutujte jakékoli důkazy a pokuste se zjistit, kdo jsou podvodníci.

Jakmile je rozsudek splněn, můžete hlasováním vyloučit všechny podezřelé. Při výběru toho, kdo zůstane a kdo jde, se rozhodněte správně.
Among Us Mod Apk Unlocked All

Další funkce čekají na svědectví. Budete si však muset stáhnout hru, abyste si je sami vymysleli.

Grafika

Grafika Mezi námi je neuvěřitelně roztomilá a dobře navržená pro styl hry. Koneckonců, toto je společenská hra, kterou si můžete užít a hrát s přáteli a rodinou. Modely postav každé postavy jsou jedinečné a dostatečně rozlišitelné, aby měly vlastní osobnost. Můžete snadno poukázat na Mezi námi z jiných her na základě designu postav a nastavení.

S tím, co bylo řečeno, se animace také spojily pro plynulé vizuální efekty. Tato hra může běžet rychlostí 60 sn./s pro maximální optimalizaci. Projděte si mapu a provádějte plynulé akce, které vypadají a cítí se dobře po celou dobu hry.

Among Us Mod Apk Unlocked All

Dříve bylo uvedeno, že se jedná o společenskou hru. Bezstarostná atmosféra tedy dokonale doplňuje stylistické možnosti.

Celkově vzato, Among Us je skvělá hra a stále dobrá hra, kterou můžete sledovat, jak hraje někdo jiný.

FAQ (často kladené otázky)

Na čem je mezi námi k dispozici?

Mezi námi je k dispozici na více zařízeních, jako je PC, iOS a Android.

Proč je mezi námi tak populární?
Upřímně řečeno, Among Us to vybuchlo, 2 roky po prvním vydání. To je způsobeno známými vysílači Twitch a YouTubers, kteří zveřejňují obsah související s hrou.

Je mezi námi zdarma?

Among Us je hra pro každého zdarma s placeným kosmetickým obsahem. Ty se budou pohybovat od 0,99 do 2,99 USD

Je mezi námi platforma?
Ano, protože hra má tak jednoduché ovládání a hratelnost, je k dispozici křížová hra na platformě. Hru si můžete užít na počítači, zatímco vaši přátelé hrají na mobilním zařízení.

Among Us Mod Apk Unlocked All

Jak se mohu zapojit do her ve hře Among Us?
To je docela jednoduché …

V hlavní nabídce přejděte do režimu online a vyberte možnost Vytvořit hru.
Nyní si můžete vybrat mapu a upravit jakékoli nastavení hry.
Odtud obdržíte kód místnosti, který lze sdílet s ostatními hráči.
Vaši přátelé se nyní mohou připojit, pokud zadají kód.
Pokud nastavíte místnost na Veřejné, mohou se k vaší hře připojit také libovolní náhodní hráči.

Dokážete sami hrát mezi námi?

Among Us byl speciálně navržen pro hráče, aby si je užívali se svými přáteli. K hraní však budete potřebovat minimálně 4 hráče, ať už se svými kamarády, nebo sami.

Můžete mluvit mezi námi?

Komunikace je nejdůležitější rolí ve hře. Abyste úspěšně přežili a splnili každý úkol, budete muset použít chat a spolupracovat s ostatními.

Jak mohu změnit své jméno ve skupině Among Us?
Nejprve vstupte do hry online.
Nad možností Host bude pole s názvem.
Zde si můžete vybrat libovolné jméno, které uznáte za vhodné.

Mezi US APK ke stažení zdarma

To není vše, stahování pro Android APK Among Us Mod přináší na stůl párty více funkcí.

Among Us

Takže neváhejte – zrádce je stále blíž a blíž. Nedejte jim příležitost uspět ve svých plánech sabotovat všechno a všechny zabít. Pokračujte a stáhněte si mezi námi pro Android hned teď a začněte návykovou a zábavnou společenskou hrou pro všechny věkové kategorie.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here