Home Hry Among Pink

Among Pink

49
0
Among Pink

Popis Among Pink

Představujeme upravené menu pro Among Us – Among Pink! Jedná se o roztomilý doplněk k již populární hře Among Us. Perfektní pro lidi, kteří se zaměřují na jemnější a atraktivnější téma ve srovnání s původní hrou.

S tím, co bylo řečeno, každý, kdo chce smrkat svá témata něčím atraktivnějším a příjemnějším na pohled, je to pro vás doplněk. Kromě toho existují položky, které mají možnost změnit na růžovou, pro ještě větší pizazz. To a další funkce byly zahrnuty do této úžasné verze Among Us.

Popisující mezi námi

Každý by už měl vědět, co je hra Among Us. V této hře jsou hráči schopni plnit různé úkoly na palubě vesmírné stanice. Po celou dobu jsou mezi hráči zrádci. Tito špióni pomalu zabijí všechny ostatní hráče jeden po druhém. Úkolem těch, kteří přežili, je najít a volit vrahy, než bude příliš pozdě.

To znamená, že za účelem zjištění jakékoli podezřelé aktivity bude nutné pořádat pravidelná setkání. Jakmile se každý rozhodne, může hlasovat. Kdokoli má nejvíce hlasů, bude bohužel spuštěn ze stanice.

Jak mezi růžovými funguje

Jakmile si stáhnete Among Pink pro Android, uvidíte, jak identická je hra s originálem. Jediným skutečným rozdílem je změna položek a témat. Byly upraveny pro vizuální přitažlivost. Tato aplikace není pro každého, ale opět je to kopie společnosti Among Us. Můžete hrát obě verze a stále získat přesně stejný typ herního zážitku.

Chcete-li začít používat aplikaci Among Pink, budete si nejprve muset stáhnout a nainstalovat nejnovější verzi do svého zařízení Android. Od tohoto okamžiku budete muset hru jednoduše otevřít a bude hrát přesně stejně jako mezi námi.

Poznámka: Nejprve budete muset odinstalovat původní hru Among Us z vlastního mobilního zařízení Android. Tyto dvě konfliktní aplikace nebudou moci běžet společně. Ve vašem zařízení tak může být najednou k dispozici pouze jedna verze.

Zajistěte svou bezpečnost

V určitém okamžiku si můžete položit otázku: „Je Among Pink bezpečný?“ Jedním problémem, který někteří lidé mohou mít, je skutečnost, že používají upravenou verzi populární hry. Mohou tedy za to očekávat určitý druh dopadu nebo následku.

Nakonec společnost Among Pink přijala další opatření k zajištění bezpečnosti všech svých uživatelů. Do aplikace jsou integrovány nástroje, které uživatelům umožní hrát celé hodiny, aniž by se dostali do jakýchkoli problémů či problémů.

Proto se nemusíte starat o to, že by se váš vlastní účet dostal do potíží s touto další aplikací. Existuje anti-ban protokol, který zajišťuje bezpečnost vašeho vlastního účtu. Jak již bylo řečeno, existují tisíce různých hráčů, kteří již používají aplikaci Among Pink pro Android, dokonce i nyní. Nyní se při používání této aplikace můžete cítit 100% v pohodě. Váš účet je v dobrých rukou.

Among Pink Mod APK ke stažení zdarma – Odemkněte vše
Nyní, když víte vše, co pro tuto hru existuje, si stáhněte nejnovější verzi APK Among Pink Mod zdarma pro Android. S mod APK jednoduše musíte povolit Neznámé zdroje ve vašem zařízení a můžete vyrazit!

 

S upraveným souborem APK získáte:

Odemkněte veškerou kůži
Odemkněte všechny domácí mazlíčky
Odemkněte všechny klobouky
Je to opravdu tak snadné!

Závěr

Všechno roztomilé, atraktivní a přitažlivé přináší tato verze hry Among Us . Každý, kdo není 100% spokojen s motivy originálu, může snadno přejít na tuto verzi a zjistit, zda se mu to hodí. A naopak, pokud nejste fanouškem stahování APK Among Pink Mod, můžete se vždy vrátit k původní hře Among Us.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here